See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa bocznic kolejowych w TAURON Wytwarzanie S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest obsługa bocznic kolejowych w TAURON Wytwarzanie S.A. z podziałem na pięć części. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia, w tym poszczególnych części Przedmiotu Zamówienia, został określony we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: PZP/TW/05082/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63711000 Hilfstätigkeiten für den Eisenbahnverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50225000 Wartung von Gleisen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Obsługa bocznicy kolejowej w TAURON Wytwarzanie S.A. – Oddział Elektrownia Jaworzno
Beschreibung: Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Część I: PZP/TW/05082/2026
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Obsługa bocznicy kolejowej w TAURON Wytwarzanie S.A. – Oddział Elektrownia Nowe Jaworzno
Interne Kennung: Część II: PZP/TW/05082/2026
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Obsługa bocznicy kolejowej w TAURON Wytwarzanie S.A. – Oddział Elektrownia Łaziska w Łaziskach Górnych
Interne Kennung: Część III: PZP/TW/05082/2026
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: Obsługa bocznicy kolejowej w TAURON Wytwarzanie S.A. – Oddział Elektrownia Łagisza w Będzinie
Interne Kennung: Część IV: PZP/TW/05082/2026
Los: LOT-0005
Titel: Część V: Obsługa bocznicy kolejowej w TAURON Wytwarzanie S.A. – Oddział Elektrownia Siersza w Trzebini
Interne Kennung: Część V: PZP/TW/05082/2026