2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalacja jako element ciągu technologicznego oczyszczalni umożliwiająca uzyskanie Produktu Końcowego
Beschreibung: Rodzaj zamówienia: dostawa (art. 7 pkt 4 Pzp – nabycie produktów na podstawie umowy najmu z opcją zakupu, obejmujące dodatkowo rozmieszczenie i instalację). Zamówienie ma charakter mieszany w rozumieniu art. 27 Pzp; głównym przedmiotem zamówienia jest dostawa, ponieważ szacowana wartość świadczeń o charakterze dostawy (Wartość Etapu Inwestycyjnego wraz z jej finansowaniem i Gwarantowaną Wartością Rezydualną) przewyższa szacowaną wartość świadczeń o charakterze usług (serwis, utrzymanie i pozostałe świadczenia w Okresie Najmu) oraz robót budowlanych (posadowienie). Obejmuje oddanie do używania w formule długoterminowej kompletnego rozwiązania technologicznego, wraz z projektowaniem, dostawą, posadowieniem, integracją, uruchomieniem, testami, szkoleniami, dokumentacją i serwisem oraz innymi świadczeniami wyraźnie wskazanymi w Formularzu Ofertowym/CIF i Umowie.
Interne Kennung: ZPSK.01.IX.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996900 Schlammbehandlungsanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45252127 Bau von Abwasserbehandlungsanlagen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZPSK.01.IX.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services, Works
Main classification (cpv): 42996900 Sludge-processing equipment
Additional classification (cpv): 71320000 Engineering design services, 45252127 Wastewater treatment plant construction work, 45351000 Mechanical engineering installation works, 50800000 Miscellaneous repair and maintenance services, 66114000 Financial leasing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services