See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wsparcia producenta dla produktów Oracle
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wsparcia producenta dla produktów Oracle, w podziale na dwie części: 1) Część 1 – Zapewnienie usługi asysty technicznej Hyperion Planinng Plus producenta – CSI 19547496 (Application User Perpetual - 125) (z ang. Software Update License & Support) (nazywane jako asysta techniczna), na okres 12 miesięcy od końca aktualnie wykupionego wsparcia, zgodnie z Zasadami świadczenia usług asysty technicznej oprogramowania Oracle, 2) Część 2 – Przedmiotem zamówienia, w odniesieniu do rodziny produktów Oracle Database jest zapewnienie usługi asysty technicznej producenta (z ang. Software Update License & Support) (nazywane jako asysta techniczna) na okres 12 miesięcy od końca aktualnie wykupionego wsparcia dla posiadanych: 1) Oracle Database Enterprise Edition - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 2) Oracle Data Masking and Subsetting Pack - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 3) Oracle Advanced Security - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 4) Oracle Audit Vault and Database Firewall - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 5) Standard Edition - Processor Perpetual, CSI 20158275 ilość 3, 6) Standard Edition - Processor Perpetual, CSI 17771597 ilość 1.
Vorherige Bekanntmachung: 396581-2026
Interne Kennung: BP-DZP.2610.73.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Zapewnienie usługi asysty technicznej Hyperion Planinng Plus producenta – CSI 19547496 (Application User Perpetual - 125) (z ang. Software Update License & Support) (nazywane jako asysta techniczna)
Beschreibung: Zapewnienie usługi asysty technicznej Hyperion Planinng Plus producenta – CSI 19547496 (Application User Perpetual - 125) (z ang. Software Update License & Support) (nazywane jako asysta techniczna), na okres 12 miesięcy od końca aktualnie wykupionego wsparcia, zgodnie z Zasadami świadczenia usług asysty technicznej oprogramowania Oracle
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Przedmiotem zamówienia, w odniesieniu do rodziny produktów Oracle Database jest zapewnienie usługi asysty technicznej producenta (z ang. Software Update License & Support) (nazywane jako asysta techniczna)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia, w odniesieniu do rodziny produktów Oracle Database jest zapewnienie usługi asysty technicznej producenta (z ang. Software Update License & Support) (nazywane jako asysta techniczna) na okres 12 miesięcy od końca aktualnie wykupionego wsparcia dla posiadanych: 1) Oracle Database Enterprise Edition - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 2) Oracle Data Masking and Subsetting Pack - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 3) Oracle Advanced Security - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 4) Oracle Audit Vault and Database Firewall - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 5) Standard Edition - Processor Perpetual, CSI 20158275 ilość 3, 6) Standard Edition - Processor Perpetual, CSI 17771597 ilość 1
Interne Kennung: Część 2