2. Verfahren
Verfahren
Titel: KoPÚ Dašice návrh
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dopracování návrhu již dříve zahájených komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálním území Dašice, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“). Návrh KoPÚ bude zpracován tak, aby jej bylo možno zapsat do katastru nemovitostí. Dílo bude sloužit jako podklad pro rozhodnutí pozemkového úřadu o schválení návrhu pozemkových úprav a rozhodnutí o výměně nebo přechodu vlastnických práv. Návrh KoPÚ bude vyhotoven podle podrobnějšího členění, které přesně odpovídá náležitostem uvedeným ve vyhlášce č. 13/2014 Sb., o postupu při provádění pozemkových úprav a náležitostech návrhu pozemkových úprav, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „vyhláška č. 13/2014 Sb.“). Původní zhotovitel, se kterým byla v roce 2018 uzavřena smlouva o dílo nedokončil návrhové práce a v roce 2026 a objednatel odstoupil od smlouvy. Do obvodu KoPÚ je zahrnuta část k.ú. Dašice – 615 ha z celkové výměry 1 071 ha. V celém k.ú. platí mapa DKM. V roce 2020 proběhlo zjišťování průběhu hranic pozemků na obvodu KoPÚ, kdy byl obvod KoPÚ zapsán do katastru nemovitostí. Vyšetřené hranice budou převzaty. Při vypracování návrhu bude zhotovitel vycházet z dále uvedených podkladů již dokončených fakturačních celků, které zpracoval předchozí zhotovitel návrhu KoPÚ. V rámci hlavních fakturačních celků byly dokončeny: Přípravné práce – Revize stávajícího bodového pole, Podrobné měření polohopisu v obvodu KoPÚ, Zjišťování hranic obvodů KoPÚ, geometrický plán pro stanovení obvodů KoPÚ, předepsaná stabilizace podle vyhl. Č. 357/2013 Sb. Dokumentace k soupisu nároků vlastníků pozemků (vyložení nároků dne 2.6.2021) a Rozbor současného stavu, Návrhové práce – Vypracování PSZ (schválen v zastupitelstvu 14.4.2021), Výškopisné zaměření zájmového území v trvalých a mimo trvalé porosty a Potřebné podélné profily, příčné řezy a podrobné situace liniových staveb PSZ pro stanovení záboru půdy stavbami. Zpracovatel provede revizi původního PSZ z roku 2021 a zapracuje potřebné úpravy, které mohou mít vliv na návrh nových pozemků. O výsledku revize sestaví zpracovatel písemnou zprávu, kterou předloží objednateli. Do technické zprávy PSZ a výkresové částí budou nutné úpravy zapracovány až v rámci bodu 6.3.2 h. V rámci veřejné zakázky budou plněny dílčí části díla: • Dokumentace k soupisu nároků vlastníků pozemků - aktualizace • Vypracování návrhu nového uspořádání pozemků k jeho vystavení dle § 11 odst. 1 zákona č. 139/2002 Sb. • Aktualizace PSZ • Předložení aktuální dokumentace návrhu KoPÚ • Mapové dílo Projekční práce jsou zpracovány v programu PROLAND. Dokončené fakturační celky budou zhotoviteli poskytnuty ve formě Výměnného formátu pozemkových úprav (VFP). Dílo bude dokončováno po dílčích částech, jejichž obsah bude shodný s přílohou vyhlášky č. 13/2014 Sb. a Metodickým návodem k provádění pozemkových úprav (v aktuálním znění) . Výsledky jednotlivých dílčích částí budou předávány v souladu se smlouvou o dílo. Podrobný popis předmětu veřejné zakázky, včetně stanovení rozsahu požadovaných služeb, je uveden v závazném vzoru návrhu smlouvy o dílo, který je nedílnou součástí zadávací dokumentace jako Příloha č. 2 (dále jen „návrh smlouvy“).
Interne Kennung: SP8886/2026-514105
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: dle čl. 15.3. Zadávací dokumentace