627029-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Ausbildung im medizinischen Bereich – Provedba edukacijskog modula "Razvoj upravljačkih vještina u sestrinstvu"
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provedba edukacijskog modula "Razvoj upravljačkih vještina u sestrinstvu"
Beschreibung: Predmet nabave je provedba edukacijskog modula "Razvoj upravljačkih vještina" u sestrinstvu. Predmet nabave je podijeljen na tri grupe: - Grupa 1 - Angažman predavača za provedbu edukacijskog modula; - Grupa 2 - Prehrana sudionika tijekom edukacijskog modula; - Grupa 3 - Smještaj predavača
Interne Kennung: 03/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ANGAŽMAN PREDAVAČA ZA PROVEDBU EDUKACIJSKOG MODULA
Beschreibung: Predmet nabave je Angažman dva predavača za provedbu edukacijskog modula "Razvoj upravljačkih vještina u sestrinstvu", koji će se provoditi će u 16 ciklusa. Svaki ciklus obuhvaća 5 dana interaktivnih predavanja, ukupno 35 sati po ciklusu, te 1 dodatni dan namijenjen mentorskoj podršci pri izradi završnog eseja. Ukupna količina interaktivnih predavanja iznosi 560 sati (16 ciklusa × 35 sati). Navedena količina od 560 sati predstavlja ukupnu količinu predavanja za oba predavača zajedno, a ne 560 sati po svakom predavaču. U provedbi mora sudjelovati najmanje dva predavača. Predavači međusobno raspoređuju 560 sati prema programskim cjelinama i rasporedu koji odobri Naručitelj. Tri dana u ciklusu provodi jedan predavač, dok ostala dva dana provodi drugi predavač. Šesti dan svakog ciklusa predstavlja jedan mentorski dan; mentorsku podršku pruža najmanje jedan od angažiranih predavača. Ukupno se provodi 16 mentorskih dana. Mentor nije zaseban treći stručnjak, osim ako ga ponuditelj sam organizacijski uključi bez dodatnog troška za Naručitelja. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u zasebnom dokumentu, Tehničke specifikacije.
Interne Kennung: 03/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: PREHRANA SUDIONIKA AKTIVNOSTI TIJEKOM PROVEDBE MODULA "RAZVOJ UPRAVLJAČKIH VJEŠTINA U SESTRINSTVU"
Beschreibung: Predmet nabave je prehrana sudionika aktivnosti tijekom provedbe modula "Razvoj upravljačkih vještina u sestrinstvu". Usluga cateringa predviđena je za ukupno 16 ciklusa, pri čemu se catering osigurava tijekom 5 dana svakog ciklusa, odnosno za ukupno najviše 80 dana pružanja usluge. Predviđeni maksimalni broj osoba za koje se catering osigurava iznosi do 22 osobe dnevno. Slijedom navedenog maksimalna okvirna količina iznosi: 16 ciklusa × 5 dana × 22 osobe = do 1.760 osoba-obroka/usluga cateringa. Naručitelj je odredio maksimalne okvirne količine u troškovniku. Maksimalna okvirna količina iznosi 1.760 obroka (16 ciklusa × 5 dana × najviše 22 osobe dnevno). Stvarno nabavljena količina može biti manja od maksimalne okvirne količine. Naručitelj nije obvezan realizirati maksimalnu okvirnu količinu te će plaćati isključivo stvarno naručene i uredno izvršene usluge prema ugovorenim jediničnim cijenama, do maksimalne okvirne količine. Detaljne tehničke specifikacije nalaze se u zasebnom dokumentu.
Interne Kennung: 03/2026-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
Los: LOT-0003
Titel: SMJEŠTAJ PREDAVAČA TIJEKOM PROVEDBE MODULA "RAZVOJ UPRAVLJAČKIH VJEŠTINA U SESTRINSTVU"
Beschreibung: Predmet nabave je usluga smještaja predavača tijekom provedbe edukacijskog modula „Razvoj upravljačkih vještina u sestrinstvu“. Predmet nabave obuhvaća maksimalno 80 noćenje, pri čemu jedno noćenje predstavlja uslugu smještaja jedne osobe u jednokrevetnoj sobi s uključenim doručkom. Naručitelj je odredio maksimalnu okvirnu količinu od 80 noćenja s doručkom u jednokrevetnoj sobi. Navedena količina odnosi se na ukupan broj noćenja svih predavača zajedno. Stvarno nabavljena količina može biti manja od maksimalne okvirne količine. Naručitelj nije obvezan realizirati maksimalnu okvirnu količinu te će plaćati isključivo stvarno naručene i uredno izvršene usluge prema ugovorenoj jediničnoj cijeni po noćenju, do maksimalne okvirne količine. Smještaj se osigurava u jednokrevetnim sobama u hotelu kategoriziranom s najviše 4 zvjezdice, s uključenim doručkom. Navedena količina odnosi se na ukupan broj noćenja svih predavača zajedno, a ne na 80 noćenje po predavaču. Usluga će se koristiti samo za predavače za koje je smještaj stvarno potreban, prema rasporedu edukacijskih ciklusa i prethodnoj narudžbi Naručitelja. Detaljne tehničke specifikacije nalaze se u zasebnom dokumentu.
Interne Kennung: 03/2026-3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels