2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odnowienie serwisów utrzymania infrastruktury serwerowej w COPD i ZOPD oraz rozbudowa deduplikatora
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odnowienie serwisów utrzymania infrastuktury serwerowej w COPD i ZOPD, podniesienie/aktualizacja oprogramowania 6 przełączników LAN oraz rozbudowa deduplikatora. 2. Zakres przedmiotu zamówienia został podzielony na 2 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub obie części zamówienia.
Interne Kennung: ZP.261.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 01 - Odnowienie serwisów utrzymania
Beschreibung: Odnowienie serwisów utrzymania infrastuktury serwerowej w COPD i ZOPD, podniesienie/aktualizacja oprogramowania 6 przełączników LAN
Interne Kennung: cz_1
Los: LOT-0002
Titel: 02 - Rozbudowa deduplikatora
Beschreibung: Rozbudowa deduplikatora
Interne Kennung: cz_2
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte