See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa artykułów spożywczych do salonu Business Lounge i Terminalu VIP w 2027 i 2028 roku
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje Dostawę w miejsce wskazane przez Zamawiającego na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków – Balice (dalej: Kraków Airport lub MPL), artykułów spożywczych do salonu Business Lounge i Terminala VIP i będzie udzielone w następujących częściach: 1) Część A zamówienia: Dostawa alkoholu mocnego. 2) Część B zamówienia: Dostawa piwa. 3) Część C zamówienia: Dostawa słodyczy. 4) Część D zamówienia: Dostawa nabiału. 5) Część E zamówienia: Dostawa ciasta, ciasteczek bankietowych i wyrobów cukierniczych oraz pieczywa. 6) Część F zamówienia: Dostawa wędlin i produktów wędliniarskich. Szczegóły dotyczące częstotliwości i szacunkowej ilości dostaw dla poszczególnych części zamówienia zostały opisane w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. W ramach Przedmiotu Zamówienia gwarantowane jest dostarczanie artykułów spożywczych (CZĘŚĆ A, B, C, D, E, F) w okresie od 01.01.2027 roku do 31.12.2027 roku. Drugi rok Umowy tj. od 01.01.2028 roku do 31.12 2028 roku będzie realizowany w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy PZP. Zastosowanie prawa opcji odnosi się do CZĘŚCI E, zamówienia tj. Dostawa ciasta, ciasteczek bankietowych i wyrobów cukierniczych oraz pieczywa, CZĘŚCI F Dostawa wędlin i produktów wędliniarskich. W związku z powyższym Zamawiający: 1) zastrzega, że przedmiot zamówienia określony w ramach prawa opcji nie jest gwarantowany, a jest wyłącznym i jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, nieskorzystanie z tego uprawnienia nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego, 2) jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji przekazując Wykonawcy stosowne oświadczenie w tym zakresie w terminie do 31.05.2027 roku, 3) pozostałe postanowienia dotyczące prawa opcji zawiera wzór Umowy stanowiący odpowiednio Załącznik nr 4 E, Załącznik nr 4 F do SWZ. Szczegóły dotyczące poszczególnych CZĘŚCI ZAMÓWIENIA zostały opisane w Dokumentach Zamówienia.
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/09/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa alkoholu mocnego.
Beschreibung: Szczegóły dotyczące: wymaganych produktów, ilości szacunkowych zamówień oraz pojemności butelek znajdują się w OP stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 3A do SWZ. Pozostałe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 4A do SWZ.
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/09/26 CZĘŚĆ A
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa piwa.
Beschreibung: Szczegóły dotyczące: wymaganych produktów, ilości szacunkowych zamówień oraz pojemności butelek znajdują się w OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 3B do SWZ. Pozostałe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 4B do SWZ.
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/09/26 CZĘŚĆ B
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa słodyczy.
Beschreibung: Szczegóły dotyczące: produktów, ilości szacunkowych zamówień (sztuki, opakowania itp.), gramatury produktów (gramy, kilogramy) znajdują się w OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 3C do SWZ. Pozostałe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 4C do SWZ.
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/09/26 CZĘŚĆ C
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa nabiału.
Beschreibung: Szczegóły dotyczące: produktów, ilości szacunkowych zamówień (sztuki, opakowania itp.), gramatury produktów (gramy, kilogramy) znajdują się w OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 3D do SWZ. Pozostałe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 4D do SWZ.
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/09/26 CZĘŚĆ D
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa ciasta, ciasteczek bankietowych i wyrobów cukierniczych oraz pieczywa.
Beschreibung: Szczegóły dotyczące: rodzaju wyrobów, ilości szacunkowych zamówień, gramatury produktów (gramy, kilogramy) znajdują się w OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 3E do SWZ. Pozostałe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 4E do SWZ.
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/09/26 CZĘŚĆ E
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Drugi rok Umowy tj. od 01.01.2028 roku do 31.12 2028 roku będzie realizowany w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy PZP.
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa wędlin i produktów wędliniarskich.
Beschreibung: Szczegóły dotyczące: rodzaju produktów, ilości szacunkowych zamówień, gramatury produktów (gramy, kilogramy) znajdują się w OPZ stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 3F do SWZ. Pozostałe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 4F do SWZ.
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/09/26 CZĘŚĆ F