See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie Gminie Sokoły oraz zorganizowanie i prowadzenie punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) w miejscowości Sokoły
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na: 1) odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych powstałych i zebranych we wszystkich nieruchomościach na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w Granicach Gminy Sokoły, 2) zorganizowaniu i prowadzeniu punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) w miejscowości Sokoły oraz odbiorze i zagospodarowaniu odpadów zebranych, w tym punkcie, w sposób zgodny z hierarchią postępowania z odpadami o której mowa w ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 z późn. zm.) oraz przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U z 2025 roku poz. 733) i obowiązującym Planem Gospodarki Odpadami Województwa Podlaskiego.
Interne Kennung: RG.271.39.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na: 1) odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych powstałych i zebranych we wszystkich nieruchomościach na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach Gminy Sokoły, 2) zorganizowaniu i prowadzeniu punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) w miejscowości Sokoły oraz odbiorze i zagospodarowaniu odpadów zebranych, w tym punkcie, w sposób zgodny z hierarchią postępowania z odpadami o której mowa w ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 z późn. zm.) oraz przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U z 2025 roku poz. 733) i obowiązującym Planem Gospodarki Odpadami Województwa Podlaskiego