Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie beneden.
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Zuid-Limburg (NL423)
Land: Niederlande
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64100000 Post- en koeriersdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie beneden.
Plaats van uitvoering
Land: Nederland