627095-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Arztpraxen – Usługi medycyny pracy miasto Rybnik
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi medycyny pracy miasto Rybnik
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprawowanie opieki zdrowotnej nad pracownikami Poczty Polskiej S.A., obsługiwanymi w zakresie kadrowym przez Wydziały Regionalne Biura Kadr i Płac w Katowicach, Krakowie, Warszawie na terenie miasta Rybnik. W okresie obowiązywania umowy przedmiotem zamówienia objętych będzie około 1446 badań dla pracowników Poczty Polskiej S.A. i kandydatów do pracy w PP S.A.
Vorherige Bekanntmachung568880-2026
Interne KennungBZ.26.391.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZamówienie na usługi społeczne, jednoetapowe, prowadzone w procedurze odwróconej, dokumenty dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge, 85148000 Medizinische Analysedienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungMiejsce wykonywania usług z zakresu medycyny pracy na terenie miasta Rybnik. W okresie obowiązywania umowy przedmiotem zamówienia objętych będzie około 1446 badań dla pracowników Poczty Polskiej S.A. i kandydatów do pracy w PP S.A.