2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Tłuchowo w 2027r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbierania i zagospodarowania wszystkich odpadów komunalnych zmieszanych oraz gromadzonych w sposób selektywny od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy Gminy Tłuchowo oraz odbierania i zagospodarowania wszystkich odpadów komunalnych gromadzonych w sposób selektywny z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Tłuchowie przy ul. Leśnej. Szacunkowa liczba mieszkańców na terenie gminy Tłuchowo wynosi 3 657 osoby, w tym 77 osób w 4 budynkach wielolokalowych powyżej 10 lokali, 77 osoby w 5 budynkach wielolokalowych powyżej 3 lokali oraz 3 503 osób w 1 221 budynkach jednorodzinnych. Zamawiający posiada PSZOK wyposażony w kontenery/pojemniki, pojemniki do zbiórki popiołu, które Wykonawca zobowiązany będzie rozstawić we wskazanych punktach na terenie gminy Tłuchowo. Ponadto wszystkie nieruchomości zamieszkałe są wyposażone w pojemniki do zbiórki odpadów zmieszanych. Każda nieruchomość zamieszkała jest wyposażona w pojemnik do zbiórki odpadów niesegregowanych. Wykonawca zapewni bez wnoszenia dodatkowych opłat worki przeznaczone do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na czas realizacji przedmiotowego zamówienia. Na terenie gminy Tłuchowo obowiązuje ulga za posiadanie kompostownika i kompostowanie w nim bioodpadów. Zgodnie ze złożonymi deklaracjami wszyscy mieszkańcy korzystają z ulgi i nie będą przekazywać bioodpadów do odbioru. W związku z powyższym nie ma potrzeby dostarczenia worków na bioodpady. Pełen opis przedmiotu zamówienia mieści się w załączniku Nr 3 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy