See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/36/2026„Dostawy produktów jednorazowego użytku specjalistycznych, ogólnoszpitalnych, dla Oddziału Neonatologii i Intensyw-nej Terapii Noworodka oraz dostawy preparatów i sprzętu do żywienia pozajelitowego i dojelitowego z podziałem na 66 części dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów jednorazowego użytku specjalistycznych, ogólnoszpitalnych, dla Oddziału Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka oraz dostawy preparatów i sprzętu do żywienia pozajelitowego i dojelitowego z podziałem na 66 części dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi wyszczególnionych poniżęj: 1 Cewniki do podawania tlenu 2 Strzykawki trzyczęściowe do pomp infuzyjnych 3 Ostrza chirurgiczne 4 Cewniki Torax, Nelaton, Tieman 5 Urządzenie do mocowania cewnika zewnątrzoponowego 6 Pułapka wodna do kardiomonitorów, kompatybilna z kardiomonitorem marki Mindray PM 9000 7 Łopatki jednorazowe do wideolaryngoskopu 8 Taśma do mocowania czujnika 9 Dren do ssaka z kontrolą ssania 10 Sondy, gąbki, opatrunki, aparaty do pompy ePump Kangaroo, gastrostomie niskoprofilowe, sondy do żywienia enteralnego 11 Serwety, pakiet chirurgiczny, jednorazowe, sterylne narzędzia chirurgiczne 12 Porty naczyniowe, igły do portów naczyniowych. 13 Preparaty do żywienia pozajelitowego 14 Preparaty do żywienia dojelitowego, doustne 15 Kaniule pediatryczne, kaniule dożylne, kraniki z łącznikiem 16 Kraniki z łącznikiem 17 Zestaw do drenażu klatki piersiowej 18 Akcesoria nCPAP do respiratora SERVO-I 19 Układ oddechowy noworodkowy, jednorazowy do respiratorów 20 Akcesoria do respiratora SERVO-I 21 Rurka ustno-gardłowa Guedel 22 Nakłuwacze jednorazowe 23 Cewnik do odsysania z dróg oddechowych w układzie zamkniętym 24 Zamknięte systemy bezigłowe j.u. 25 Zastawka transportowa, łącznik 26 Asortyment jednorazowy do aparatu Infant-Flow i Fabian Acutronic duoPAP 27 Łącznik 2-kanałowy do infuzji 28 Jednorazowy cewnik do podawania surfaktantu metodą LISA, jałowy 29 Uszczelki gumowe do trokarów 30 Oznaczniki chirurgiczne 30 Oznaczniki chirurgiczne 31 Cewniki urologiczne typu Nelaton 32 Zestaw do szynowania moczowodów 33 System do ręcznej irygacji rirs 34 Wkłucie dotętnicze 35 Prowadnice do intubacji jednorazowe aluminiowe 36 Akcesoria do monitorów BeneVision 37 Maski totalno-twarzowe do wentylacji NIV 38 Zestaw jednorazowy do wprowadzenia i wymiany katatera oraz elektordy endokawitarnej 39 Zestaw do nakłucia tętnicy zawierający cewnik dotętniczy 40 Rurki intubacyjne do zabiegów z użyciem lasera 41 Rurka intubacyjna wygięta do dołu 42 Filtry elektrostatyczne 43 Akcesoria jednorazowe do aparatu Respicare 44 Pompa elastomerowa 45 Prowadnice uniwersalne jednorazowe I-Bouge 46 Zestaw do spirometrii i kalorymetrii dla pacjentów wentylowanych mechanicznie 47 Zestaw do nebulizacji dla pacjentów wentylowanych mechanicznie 48 Jednorazowy zestaw do intubacji 49 Rurki trachestomijne 50 Tampony nosowe 51 Stabilizatory 52 Rurki tracheostomijne z mankietem 53 Pasta do optyk przewody do shavera firmy STORZ 54 Krople typu antypara do optyk 55 Osłona na przewody do mikroskopu OPMI SENSERA ZEISS 56 Dreny do tympanostonii 57 Kaniule do odsysania ucha łączniki 58 Klipsy i kleszcze Raney 59 Protezy strzemiączkowe 60 Płyty rekonstrukcyjne i wkręty samogwintujące 61 Akcesoria po Laryngectomii 62 Płyty rekonstrukcyjne i wkręty samogwintujące 63 Cewnik do długotrwałego drenażu prowadnik zestaw do uzyskania dostępu pozanaczyniowego 64 Zestawy do cystostomii 65 Sprzęt do badań endoskopowych 66 Jednorazowe gumowe zatyczki kanału biopsyjnego 1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1-66 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część …” oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ.
Interne Kennung: ZP/36/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, zastosował skrócony termin składania ofert, z uwagi na wystąpienie pilnej potrzeby udzielenia zamówienia, której nie można było przewidzieć w pełnym zakresie na etapie ustalania harmonogramu postępowania, oraz konieczność zapewnienia ciągłości dostaw produktów jednorazowego użytku. Przedmiotowe produkty stanowią asortyment niezbędny do bieżącej działalności Zamawiającego, a ich dostawy muszą być zapewnione w sposób ciągły i terminowy. Brak zawarcia umowy na dostawy tego asortymentu w odpowiednim terminie może prowadzić do powstania niedoborów magazynowych, a w konsekwencji do zakłócenia realizacji zadań Zamawiającego. Przedmiotowy asortyment był objęty uprzednio prowadzonym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego. Postępowanie to nie doprowadziło jednak do zawarcia umów w odniesieniu do wszystkich objętych nim produktów. W poszczególnych częściach wystąpiły w szczególności następujące okoliczności:nie złożono żadnej oferty; wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu; poszczególne części postępowania zostały unieważnione, w przypadku części asortymentu ceny zaoferowane przez wykonawców przewyższały kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W rezultacie poprzednie postępowanie nie zapewniło Zamawiającemu ciągłości dostaw produktów jednorazowego użytku w zakresie niezbędnym do realizacji jego bieżących zadań. Okoliczności te skutkują koniecznością ponownego przeprowadzenia postępowania w możliwie krótkim terminie - skrócenie terminu składania ofert pozostaje zatem w bezpośrednim związku z koniecznością możliwie szybkiego zakończenia postępowania i zawarcia umowy. Pozwala ono ograniczyć ryzyko powstania przerwy w dostawach, przy jednoczesnym zachowaniu minimalnego terminu przewidzianego przepisami ustawy Pzp. Mając powyższe na uwadze, Zamawiający uznaje, że zachodzą przesłanki zastosowania art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, a skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia, wynikającą z konieczności zapewnienia ciągłości dostaw produktów jednorazowego użytku, których zakup nie został skutecznie zabezpieczony w poprzednich postępowaniach.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cewniki do podawania tlenu
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 1" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Strzykawki trzyczęściowe do pomp infuzyjnych
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 2" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Ostrza chirurgiczne
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 3" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Cewniki Torax, Nelaton, Tieman
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 4" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0005
Titel: Urządzenie do mocowania cewnika zewnątrzoponowego
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 5" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: Pułapka wodna do kardiomonitorów, kompatybilna z kardiomonitorem marki Mindray PM 9000
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 6" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 6
Los: LOT-0007
Titel: Łopatki jednorazowe do wideolaryngoskopu
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 7" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 7
Los: LOT-0008
Titel: Taśma do mocowania czujnika
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 8" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 8
Los: LOT-0009
Titel: Dren do ssaka z kontrolą ssania
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 9" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 9
Los: LOT-0010
Titel: Sondy, gąbki, opatrunki, aparaty do pompy ePump Kangaroo, gastrostomie niskoprofilowe, sondy do żywienia enteralnego
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 10 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 10" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 10
Haupteinstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Los: LOT-0011
Titel: Serwety, pakiet chirurgiczny, jednorazowe, sterylne narzędzia chirurgiczne
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 11 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 11" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 11
Los: LOT-0012
Titel: Porty naczyniowe, igły do portów naczyniowych.
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 12 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 12" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 12
Los: LOT-0013
Titel: Preparaty do żywienia pozajelitowego
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 13 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 13" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 13
Los: LOT-0014
Titel: Preparaty do żywienia dojelitowego, doustne
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 14 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 14" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 14
Los: LOT-0015
Titel: Kaniule pediatryczne, kaniule dożylne, kraniki z łącznikiem
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 15 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 15" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 15
Los: LOT-0016
Titel: Kraniki z łącznikiem
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 16 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 16" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 16
Los: LOT-0017
Titel: Zestaw do drenażu klatki piersiowej
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 17 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 17" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 17
Los: LOT-0018
Titel: Akcesoria nCPAP do respiratora SERVO-I
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 18 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 18" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 18
Los: LOT-0019
Titel: Układ oddechowy noworodkowy, jednorazowy do respiratorów
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 19 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 19"oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 19
Los: LOT-0020
Titel: Akcesoria do respiratora SERVO-I
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 20 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 20" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 20
Los: LOT-0021
Titel: Rurka ustno-gardłowa Guedel
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 21 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 21" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 21
Los: LOT-0022
Titel: Nakłuwacze jednorazowe
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 22 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 22" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 22
Los: LOT-0023
Titel: Cewnik do odsysania z dróg oddechowych w układzie zamkniętym
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 23 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 23" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 23
Los: LOT-0024
Titel: Zamknięte systemy bezigłowe j.u.
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 24 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 24" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 24
Los: LOT-0025
Titel: Zastawka transportowa, łącznik
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 25 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 25" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 25
Los: LOT-0026
Titel: Asortyment jednorazowy do aparatu Infant-Flow i Fabian Acutronic duoPAP
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 26 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 26" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 26
Los: LOT-0027
Titel: Łącznik 2-kanałowy do infuzji
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 27 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 27" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 27
Los: LOT-0028
Titel: Jednorazowy cewnik do podawania surfaktantu metodą LISA, jałowy
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 28 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 28" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 28
Los: LOT-0029
Titel: Uszczelki gumowe do trokarów
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 29 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 29" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 29
Los: LOT-0030
Titel: Oznaczniki chirurgiczne
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 30 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 30" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 30
Los: LOT-0031
Titel: Cewniki urologiczne typu Nelaton
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 31 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 31" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 31
Los: LOT-0032
Titel: Zestaw do szynowania moczowodów
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 32 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 32" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 32
Los: LOT-0033
Titel: System do ręcznej irygacji rirs
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 33 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 33" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 33
Los: LOT-0034
Titel: Wkłucie dotętnicze
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 34 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 34" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 34
Los: LOT-0035
Titel: Prowadnice do intubacji jednorazowe aluminiowe
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 35 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 35" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 35
Los: LOT-0036
Titel: Akcesoria do monitorów BeneVision
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 36 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 36" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 36
Los: LOT-0037
Titel: Maski totalno-twarzowe do wentylacji NIV
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 37 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 37" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 37
Los: LOT-0038
Titel: Zestaw jednorazowy do wprowadzenia i wymiany katatera oraz elektordy endokawitarnej
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 38 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 38" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 38
Los: LOT-0039
Titel: Zestaw do nakłucia tętnicy zawierający cewnik dotętniczy
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 39 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 39" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 39
Los: LOT-0040
Titel: Rurki intubacyjne do zabiegów z użyciem lasera
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 40 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 40" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 40
Los: LOT-0041
Titel: Rurka intubacyjna wygięta do dołu
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 41 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 41" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 41
Los: LOT-0042
Titel: Filtry elektrostatyczne
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 42 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 42" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 42
Los: LOT-0043
Titel: Akcesoria jednorazowe do aparatu Respicare
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 43 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 43" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 43
Los: LOT-0044
Titel: Pompa elastomerowa
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 44 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 44" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 44
Los: LOT-0045
Titel: Prowadnice uniwersalne jednorazowe I-Bouge
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 45 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 45" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 45
Los: LOT-0046
Titel: Zestaw do spirometrii i kalorymetrii dla pacjentów wentylowanych mechanicznie
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 46 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 46" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 46
Los: LOT-0047
Titel: Zestaw do nebulizacji dla pacjentów wentylowanych mechanicznie
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 47 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 47" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 47
Los: LOT-0048
Titel: Jednorazowy zestaw do intubacji
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 48 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 48" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 48
Los: LOT-0049
Titel: Rurki trachestomijne
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 49 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 49" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 49
Los: LOT-0050
Titel: Tampony nosowe
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 50 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 50" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 50
Los: LOT-0051
Titel: Stabilizatory
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 51 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 51" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 51
Los: LOT-0052
Titel: Rurki tracheostomijne z mankietem
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 52 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 52" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 52
Los: LOT-0053
Titel: Pasta do optyk przewody do shavera
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 53 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 53" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 53
Los: LOT-0054
Titel: Krople typu antypara do optyk
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 54 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 54" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 54
Los: LOT-0055
Titel: Osłona na przewody do mikroskopu OPMI SENSERA ZEISS
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 55 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 55" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 55
Los: LOT-0056
Titel: Dreny do tympanostonii
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 56 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 56" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 56
Los: LOT-0057
Titel: Kaniule do odsysania ucha łączniki
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 57 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 57" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 57
Los: LOT-0058
Titel: Klipsy i kleszcze Raney
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 58 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 58" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 58
Los: LOT-0059
Titel: Protezy strzemiączkowe
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 59 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 59" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 59
Los: LOT-0060
Titel: Płyty rekonstrukcyjne i wkręty samogwintujące
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 60 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 60" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 60
Los: LOT-0061
Titel: Akcesoria po Laryngectomii
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 61 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 61" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 61
Los: LOT-0062
Titel: Taśma do mocowania rurek
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 62 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 62" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 62
Los: LOT-0063
Titel: Cewnik do długotrwałego drenażu prowadnik zestaw do uzyskania dostępu pozanaczyniowego
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 63 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 63" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 63
Los: LOT-0064
Titel: Zestawy do cystostomii
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 64 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 64" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 64
Los: LOT-0065
Titel: Sprzęt do badań endoskopowych
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 65 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 65" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 65
Los: LOT-0066
Titel: Jednorazowe gumowe zatyczki kanału biopsyjnego
Beschreibung: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 66 do SWZ, zwany również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – część 66" oraz załącznik nr 72 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: część 66
627125-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP/36/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Additional classification (cpv): 33692200 Parenteral nutrition products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Cewniki do podawania tlenu
Internal identifier: część 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: część 2
Lot: LOT-0003
Title: Ostrza chirurgiczne
Internal identifier: część 3
Lot: LOT-0004
Title: Cewniki Torax, Nelaton, Tieman
Internal identifier: część 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: część 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: część 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: część 7
Lot: LOT-0008
Title: Taśma do mocowania czujnika
Internal identifier: część 8
Lot: LOT-0009
Title: Dren do ssaka z kontrolą ssania
Internal identifier: część 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: część 10
Main classification (cpv): 33692200 Parenteral nutrition products
Lot: LOT-0011
Internal identifier: część 11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: część 12
Lot: LOT-0013
Internal identifier: część 13
Lot: LOT-0014
Internal identifier: część 14
Lot: LOT-0015
Internal identifier: część 15
Lot: LOT-0016
Title: Kraniki z łącznikiem
Internal identifier: część 16
Lot: LOT-0017
Internal identifier: część 17
Lot: LOT-0018
Internal identifier: część 18
Lot: LOT-0019
Internal identifier: część 19
Lot: LOT-0020
Title: Akcesoria do respiratora SERVO-I
Internal identifier: część 20
Lot: LOT-0021
Title: Rurka ustno-gardłowa Guedel
Internal identifier: część 21
Lot: LOT-0022
Title: Nakłuwacze jednorazowe
Internal identifier: część 22
Lot: LOT-0023
Internal identifier: część 23
Lot: LOT-0024
Title: Zamknięte systemy bezigłowe j.u.
Internal identifier: część 24
Lot: LOT-0025
Title: Zastawka transportowa, łącznik
Internal identifier: część 25
Lot: LOT-0026
Internal identifier: część 26
Lot: LOT-0027
Title: Łącznik 2-kanałowy do infuzji
Internal identifier: część 27
Lot: LOT-0028
Internal identifier: część 28
Lot: LOT-0029
Title: Uszczelki gumowe do trokarów
Internal identifier: część 29
Lot: LOT-0030
Title: Oznaczniki chirurgiczne
Internal identifier: część 30
Lot: LOT-0031
Title: Cewniki urologiczne typu Nelaton
Internal identifier: część 31
Lot: LOT-0032
Title: Zestaw do szynowania moczowodów
Internal identifier: część 32
Lot: LOT-0033
Title: System do ręcznej irygacji rirs
Internal identifier: część 33
Lot: LOT-0034
Title: Wkłucie dotętnicze
Internal identifier: część 34
Lot: LOT-0035
Internal identifier: część 35
Lot: LOT-0036
Internal identifier: część 36
Lot: LOT-0037
Internal identifier: część 37
Lot: LOT-0038
Internal identifier: część 38
Lot: LOT-0039
Internal identifier: część 39
Lot: LOT-0040
Internal identifier: część 40
Lot: LOT-0041
Internal identifier: część 41
Lot: LOT-0042
Title: Filtry elektrostatyczne
Internal identifier: część 42
Lot: LOT-0043
Internal identifier: część 43
Lot: LOT-0044
Title: Pompa elastomerowa
Internal identifier: część 44
Lot: LOT-0045
Internal identifier: część 45
Lot: LOT-0046
Internal identifier: część 46
Lot: LOT-0047
Internal identifier: część 47
Lot: LOT-0048
Title: Jednorazowy zestaw do intubacji
Internal identifier: część 48
Lot: LOT-0049
Title: Rurki trachestomijne
Internal identifier: część 49
Lot: LOT-0050
Title: Tampony nosowe
Internal identifier: część 50
Lot: LOT-0051
Title: Stabilizatory
Internal identifier: część 51
Lot: LOT-0052
Internal identifier: część 52
Lot: LOT-0053
Internal identifier: część 53
Lot: LOT-0054
Title: Krople typu antypara do optyk
Internal identifier: część 54
Lot: LOT-0055
Internal identifier: część 55
Lot: LOT-0056
Title: Dreny do tympanostonii
Internal identifier: część 56
Lot: LOT-0057
Internal identifier: część 57
Lot: LOT-0058
Title: Klipsy i kleszcze Raney
Internal identifier: część 58
Lot: LOT-0059
Title: Protezy strzemiączkowe
Internal identifier: część 59
Lot: LOT-0060
Internal identifier: część 60
Lot: LOT-0061
Title: Akcesoria po Laryngectomii
Internal identifier: część 61
Lot: LOT-0062
Title: Taśma do mocowania rurek
Internal identifier: część 62
Lot: LOT-0063
Internal identifier: część 63
Lot: LOT-0064
Title: Zestawy do cystostomii
Internal identifier: część 64
Lot: LOT-0065
Title: Sprzęt do badań endoskopowych
Internal identifier: część 65
Lot: LOT-0066
Internal identifier: część 66