See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Vormgeving(sconcepten) en DTP-werkzaamheden
Beschreibung: Perceel 1: Vormgeving(sconcepten) En Perceel 2: DTP-werkzaamheden De keuze voor opdeling in deze Percelen komt voort uit het gegeven dat Hogeschool Rotterdam specifiek op zoek is naar aanbieders die gespecialiseerd zijn in de werkzaamheden van het betreffende perceel. Zie Tevens Hoofdstuk 2 van de Selectieleidraad. Hogeschool Rotterdam raamt de waarde voor perceel 1 Vormgeving(sconcepten) op een waarde van € 300.000,- per jaar exclusief BTW. De totaal geraamde waarde voor perceel één bedraagt € 1.200.000,-. exclusief BTW. Voor perceel 2 DTP-werkzaamheden raamt Hogeschool Rotterdam de waarde op € 60.000,- per jaar exclusief BTW. De totaal geraamde waarde voor perceel twee bedraagt € 240.000,- exclusief BTW. Aan deze opgaven kunnen geen rechten ontleend worden. Met het oog op politieke, economische, budgettaire, organisatorische en/of bestuurlijke ontwikkelingen en de hiermee samenhangende groei en krimp van Hogeschool Rotterdam. Deze ontwikkelingen kunnen van invloed zijn op de omvang van de Raamovereenkomst. Gegadigden dienen hiermee rekening te houden.
Interne Kennung: 2026/002/CCS
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zie de selectieleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: perceel 1 Vormgeving(sconcepten)
Beschreibung: Zie Selectieleidraad Hogeschool Rotterdam raamt de waarde voor perceel 1 Vormgeving(sconcepten) op een waarde van € 300.000,- per jaar exclusief BTW. De totaal geraamde waarde voor perceel één bedraagt € 1.200.000,-. exclusief BTW.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie Selectieleidraad
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 DTP- werkzaamheden
Beschreibung: Zie Selectieleidraad Voor perceel 2 DTP-werkzaamheden raamt Hogeschool Rotterdam de waarde op € 60.000,- per jaar exclusief BTW. De totaal geraamde waarde voor perceel twee bedraagt € 240.000,- exclusief BTW.
Interne Kennung: 2