See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekryteringstjänster - Studenter
Beschreibung: Naturvårdsverket upphandlar rekryteringstjänster - Studenter. Studenterna rekryteras för praktik, examensarbete samt sommarjobb.
Interne Kennung: NV-26-005524
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Generell del
Beschreibung: Rekryteringstjänster - Studenter
Interne Kennung: 1874248-0
Los: LOT-0002
Titel: Krav på leverantör
Beschreibung: Den här delen "Krav på leverantör" besvaras istället för att fylla i den andra valbara delen European Single Procurement Document (ESPD) . Man väljer ett av alternativen: Krav på leverantör eller Single Procurement Document (ESPD). Väljer ni det här alternativet "Krav på leverantör" ska ni bifoga de bevis på kravuppfyllnad som efterfrågas vid inlämnade av anbudet. Väljer ni alternativet ESPD fungerar den som en egenförsäkran att ni uppfyller ställda krav på leverantör. Ni ska då vara beredda att på uppmaning kunna lämna in bevis som visar att ställda krav uppfylls.
Interne Kennung: 1874249-1