627160-2026 - Wettbewerb
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – Dostawa automatycznego systemu do hodowli i detekcji wzrostu bakterii oraz grzybów w próbkach krwi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa automatycznego systemu do hodowli i detekcji wzrostu bakterii oraz grzybów w próbkach krwi
BeschreibungDostawa automatycznego systemu do hodowli i detekcji wzrostu bakterii oraz grzybów w próbkach krwi
Interne KennungRZP/PN/131/25/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający korzysta z uprawnień jakie daje art. 138 ust. 2 pkt 1 Pzp, tj. skrócenia 35-dniowego terminu składania ofert wynikającego z art. 138 ust. 1 Pzp. Termin składania ofert wynosi co najmniej 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Wstępne ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w dniu 16.01.2026 r. pod numerem 11/2026 33845-2026 (opublikowane na stronie BIP 16.01.2026 r.).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
LosLOT-0002
Menge1 Stück
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: RZP/PN/131/25/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0002
Quantity: 1 piece