See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2025 roku na potrzeby Bursy Gdańskiej im. Ireny Sendlerowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2025 roku na potrzeby Bursy Gdańskiej im. Ireny Sendlerowej. Zakres przedmiotowy zawiera załącznik nr 1a do SWZ -Formularz ofertowy. W załączniku 1a- 1g zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 2 Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Vorherige Bekanntmachung: 33693-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa mrożonek
Beschreibung: Zakres przedmiotowy ( ilości) zawiera załącznik nr 1a do SWZ -Formularz cenowy. W załączniku 1a zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 2 Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów piekarskich
Beschreibung: Zakres przedmiotowy ( ilości) zawiera załącznik nr 1b do SWZ -Formularz cenowy. W załączniku 1b zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 2 Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywna dostawa ryb
Beschreibung: Zakres przedmiotowy ( ilości) zawiera załącznik nr 1c do SWZ -Formularz cenowy. W załączniku 1c zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 2 Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch
Los: LOT-0004
Titel: Sukcesywna dostawa owoców, warzyw, jaj
Beschreibung: Zakres przedmiotowy ( ilości) zawiera załącznik nr 1d do SWZ -Formularz cenowy. W załączniku 1d zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 2 Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0005
Titel: Sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych
Beschreibung: Zakres przedmiotowy ( ilości) zawiera załącznik nr 1e do SWZ -Formularz cenowy. W załączniku 1e zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 2 Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Sukcesywna dostawa, mięsa, wędlin, drobiu
Beschreibung: Zakres przedmiotowy ( ilości) zawiera załącznik nr 1f do SWZ -Formularz cenowy. W załączniku 1f zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 2 Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0007
Titel: Sukcesywna dostawa nabiału i tłuszczy
Beschreibung: Zakres przedmiotowy ( ilości) zawiera załącznik nr 1g do SWZ -Formularz cenowy. W załączniku 1g zawarte są pozycje wymagane przez Zamawiającego wraz z ilościami załącznik ten stanowi również formularz cenowy, który należy obowiązkowo złożyć wraz z oferta. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 2 Dodatkowe wymagania, dotyczące zamówienia znajdują się w załączniku nr 2a, Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z nimi. Termin dostawy 1 dzień roboczy od dnia złożenia zamówienia Wykonawca zobowiązany do wniesienia wszystkich artykułów spożywczych do miejsca wskazanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15412000 Fette