2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ervaren adviseur invoeren betaald parkeren - cluster SO
Beschreibung: Rotterdam groeit en verandert. Er worden woningen gebouwd, gebieden ontwikkeld en voorzieningen toegevoegd. Tegelijkertijd neemt de druk op de openbare ruimte toe. Dat vraagt om slimme keuzes op het gebied van mobiliteit, parkeren en leefbaarheid. In het coalitieakkoord ‘Vaart maken’ is opgenomen dat betaald parkeren in heel Rotterdam wordt ingevoerd. Daarmee staat de gemeente voor een grote en zichtbare opgave, die vraagt om zorgvuldige voorbereiding, gebiedsgerichte afwegingen en een goede samenwerking tussen beleid, uitvoering, communicatie en bestuur. Als ervaren adviseur invoeren betaald parkeren speel jij hierin een belangrijke rol. Je vertaalt de bestuurlijke ambitie naar concrete invoeringsplannen, begeleidt het proces richting wijken en gebieden en zorgt ervoor dat parkeerregulering zorgvuldig, uitlegbaar en uitvoerbaar wordt ingevoerd. Met jouw expertise draag je bij aan een bereikbare, leefbare en toekomstbestendige stad voor bewoners, ondernemers en bezoekers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000