627175-2026 - Wettbewerb
Polen – Bau von Abwasserbehandlungsanlagen – Budowa węzła odbioru ścieków mleczarskich na Oczyszczalni Ścieków Tychy-Urbanowice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa węzła odbioru ścieków mleczarskich na Oczyszczalni Ścieków Tychy-Urbanowice
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej umożliwiającej realizację zadania inwestycyjnego pn. „Budowa węzła odbioru ścieków mleczarskich na Oczyszczalni Ścieków Tychy-Urbanowice” (wraz przeniesieniem na Zamawiającego autorskich praw majątkowych do tej dokumentacji projektowej, uzyskaniem wszelkich zgód i pozwoleń niezbędnych do realizacji robót budowlanych oraz sprawowaniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót) oraz realizacja na jej podstawie zadania inwestycyjnego. Opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) oraz sposób jego wykonania określony jest w załączniku nr 9 do SWZ (Programie Funkcjonalno-Użytkowym) oraz w istotnych postanowieniach umowy (załącznik nr 8 do SWZ).
Interne KennungEU/JNJ/węzeł_odbioru_ścieków_powtórka/37/08/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252127 Bau von Abwasserbehandlungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71323200 Planung von Werksanlagen, 45213250 Bauarbeiten für Industriebauten, 42996000 Maschinen zur Reinigung von Abwasser, 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej umożliwiającej realizację zadania inwestycyjnego pn. „Budowa węzła odbioru ścieków mleczarskich na Oczyszczalni Ścieków Tychy-Urbanowice” (wraz przeniesieniem na Zamawiającego autorskich praw majątkowych do tej dokumentacji projektowej, uzyskaniem wszelkich zgód i pozwoleń niezbędnych do realizacji robót budowlanych oraz sprawowaniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót) oraz realizacja na jej podstawie zadania inwestycyjnego. Opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) oraz sposób jego wykonania określony jest w załączniku nr 9 do SWZ (Programie Funkcjonalno-Użytkowym) oraz w istotnych postanowieniach umowy (załącznik nr 8 do SWZ)