627185-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Zpracování lesní hospodářské osnovy „LHO Jihlava“ na období 2028 - 2037
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZpracování lesní hospodářské osnovy „LHO Jihlava“ na období 2028 - 2037
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zpracování lesních hospodářských osnov (LHO) ve smyslu § 25 zákona č. 289/1995 Sb., o lesích a o změně a doplnění některých zákonů (lesní zákon), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „lesní zákon"). LHO budou dále zpracovány dle vyhlášky Ministerstva zemědělství ČR č. 84/1996 Sb., o lesním hospodářském plánování a platné metodiky MZe. ČR při dodržení informačního standardu lesního hospodářství a dle ostatních právně závazných předpisů s předmětem díla souvisejících. LHO budou zpracovány pro všechny právnické a fyzické osoby, které jsou vlastníky lesa o výměře do 50 ha s výjimkou těch, kteří si podle § 24 odst. 3 lesního zákona zadají zpracování lesního hospodářského plánu. LHO se bude zpracovávat pro zařizovací obvod „Jihlava“ ve 146 katastrálních území. LHO budou zpracovány na období 1. 1. 2028 do 31. 12. 2037.
Interne KennungP26V00000060
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231500 Forstüberwachung oder -bewertung
5. Los
LosLOT-0001