627196-2025 - Wettbewerb
Polen – Übungssimulatoren – Pierwsze wyposażenie w urządzenia medyczne, sprzęt i pomoce dydaktyczne pomieszczeń Centrum Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku - budynek dydaktyczny i Centrum Symulacji Medycznych, z podziałem na 6 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPierwsze wyposażenie w urządzenia medyczne, sprzęt i pomoce dydaktyczne pomieszczeń Centrum Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku - budynek dydaktyczny i Centrum Symulacji Medycznych, z podziałem na 6 części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest pierwsze wyposażenie w urządzenia medyczne, sprzęt i pomoce dydaktyczne pomieszczeń Centrum Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku - budynek dydaktyczny i Centrum Symulacji Medycznych, z podziałem na 6 części. Dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem urządzenia oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej wraz z jej wdrożeniem. Część nr 1Zestaw do kompletnej edukacji w zakresie problemów stopy cukrzycowej 2 Szt. Część nr 2Symulacja ran i pozoracja urazów 1 Kpl. Część nr 3Model pielęgnacji stomii 8 Kpl. Część nr 4Trening technik opatrunkowych i szycia ran 1 Zestaw Część nr 5 Trenażer do samodzielnego rozwoju umiejętności pielęgniarskich 18 Kpl. Część nr 6Symulatory starości 1 Zestaw 2.ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: -Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ, -Tabela zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z zasadą DNSH (Do No Significant Harm) – Załącznik nr 2a do SWZ, -Tabela oceny warunków gwarancji – Załącznik nr 4 do SWZ, -Warunki gwarancji, rękojmi i serwisu gwarancyjnego – Załącznik nr 5 do SWZ, -Procedura dostawy i odbioru urządzenia – Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungAZP.25.1.43.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 1 - Zestaw do kompletnej edukacji w zakresie problemów stopy cukrzycowej - 2 szt.
BeschreibungCzęść nr 1 - Zestaw do kompletnej edukacji w zakresie problemów stopy cukrzycowej - 2 szt.
Interne KennungAZP.25.1.43.2025.1
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 2 - Symulacja ran i pozoracja urazów - 1 kpl.
BeschreibungCzęść nr 2 - Symulacja ran i pozoracja urazów - 1 kpl.
Interne KennungAZP.25.1.43.2025.2
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 3 - Model pielęgnacji stomii - 8 kpl.
BeschreibungCzęść nr 3 - Model pielęgnacji stomii - 8 kpl.
Interne KennungAZP.25.1.43.2025.3
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 4 - Trening technik opatrunkowych i szycia ran - 1 zestaw
BeschreibungCzęść nr 4 - Trening technik opatrunkowych i szycia ran - 1 zestaw
Interne KennungAZP.25.1.43.2025.4
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 5 - Trenażer do samodzielnego rozwoju umiejętności pielęgniarskich - 18 kpl.
BeschreibungCzęść nr 5 - Trenażer do samodzielnego rozwoju umiejętności pielęgniarskich - 18 kpl.
Interne KennungAZP.25.1.43.2025.5
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 6 - Symulatory starości - 1 zestaw
BeschreibungCzęść nr 6 - Symulatory starości - 1 zestaw
Interne KennungAZP.25.1.43.2025.6