See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: D-28/2026 Dostawa sprzętu jednorazowego użytku do kardiologii inwazyjnej dla Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia stanowi dostawę sprzętu jednorazowego użytku do kardiologii inwazyjnej dla Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu 2) Czas trwania realizacji zamówienia określony na 12 miesięcy może ulec przedłużeniu przez Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający nie wykorzystał ilości asortymentu określonego przedmiotem umowy. 3) Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych 4) Miejsce realizacji zamówienia: Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka, ul. Poznańska 97, 88-100 Inowrocław. 5) Wspólny Słownik Zamówień: CPV: 33111710-1 - wyroby do angiografii 6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 2 do SWZ, 7) Projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 5 do SWZ. 8) Gwarancja i rękojmia a) Wymagany termin ważności przedmiotu umowy – min. 12 miesięcy b) Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot umowy – 24 miesiące. 9) Termin realizacji bieżącego zamówienia – maksymalnie do 2 dni 10) Oferowane produkty muszą posiadać wymagane świadectwa dopuszczenia do stosowania w publicznej służbie zdrowia 11) Ilości podane w Załączniku nr 2 stanowią szacunkowe zużycie roczne i mogą ulec zmniejszeniu do 20% niewykorzystanej ilości, nie stanowiąc zobowiązania Zamawiającego do jej pełnej realizacji, ani też podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niewykorzystania maksymalnej wartości zamówienia. UWAGA Sprzedający przekaże Kupującemu, w terminie 3 dni od dnia zawarcia umowy sprzęt w celu utworzenia depozytu w ilościach i w asortymencie określonym w Załączniku nr 2 do SWZ. Przekazanie sprzętu do depozytu dokonane będzie na podstawie dowodu magazynowego lub innego dowodu przekazania, z wyszczególnieniem nr katalogowego, ceny jednostkowej, nazwy oraz rozmiaru danego asortymentu Wykonawca dopuszcza zmiany ilościowe asortymentu w ramach ogólnej kwoty kontraktu. W celu umożliwienia identyfikacji i weryfikacji zaoferowanych produktów z opisem przedmiotu zamówienia przedstawionym w Zał. nr 2 do SWZ, Zamawiający na etapie oceny ofert zastrzega sobie prawo wezwania Wykonawców do zaprezentowania przez nich przedmiotu zamówienia, które objęte jest niniejszym postępowaniem. Oferta wykonawcy, którego produkt nie spełnia wymagań zawartych w SWZ, zostanie odrzucona na mocy art. 226 ust.1 p.5 Ustawy Prawo zamówień publicznych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet 1
Beschreibung: zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: pakiet 25