See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów laboratoryjnych stosowanych w pracach naukowo-badawczych z dopuszczeniem składania ofert częściowych – etap II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa do siedziby Zamawiającego materiałów laboratoryjnych do celów naukowo-badawczych (dalej: przedmiot zamówienia, materiały laboratoryjne, materiały lub produkty), z podziałem na następujące części, na które dopuszczono możliwość złożenia oferty częściowej: Część nr 1 – Materiały laboratoryjne Sarstedt lub równoważne, Część nr 2 – Materiały laboratoryjne Starlab lub równoważne.
Vorherige Bekanntmachung: 478523-2025
Interne Kennung: AZP-261-37/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Materiały laboratoryjne Sarstedt lub równoważne
Beschreibung: Zakup dotyczy materiałów producenta wskazanego w nazwie tej części (Sarstedt) lub równoważnych do nich. Wykaz materiałów do zaoferowania znajduje się w SWZ (w odpowiednim do tej części Załączniku nr 2.1_Zestawieniu asortymentowo-cenowym). Nazwy i ilości materiałów laboratoryjnych wskazanych w tych formularzach zostały określone na podstawie analizy zamówień udzielonych i rozliczonych w okresie 12 miesięcy poprzedzających wszczęcie postępowania, określonych na podstawie baz danych własnych Instytutu. Opis zamówienia znajduje się w SWZ (w pkt 4.1) i jest obowiązujący dla tej części. Wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia zawarte są w SWZ (m.in. we wzorze umowy). Informacje dotyczące oferty wariantowej, o której mowa w art. 92 ustawy Pzp: Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Interne Kennung: Część nr 1 – Materiały laboratoryjne Sarstedt lub równoważne
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2 – Materiały laboratoryjne Starlabt lub równoważne
Beschreibung: Zakup dotyczy materiałów producenta wskazanego w nazwie tej części (Starlab) lub równoważnych do nich. Wykaz materiałów do zaoferowania znajduje się w SWZ (w odpowiednim do tej części Załączniku nr 2.2_Zestawieniu asortymentowo-cenowym). Nazwy i ilości materiałów laboratoryjnych wskazanych w tych formularzach zostały określone na podstawie analizy zamówień udzielonych i rozliczonych w okresie 12 miesięcy poprzedzających wszczęcie postępowania, określonych na podstawie baz danych własnych Instytutu. Opis zamówienia znajduje się w SWZ (w pkt 4.1) i jest obowiązujący dla tej części. Wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia zawarte są w SWZ (m.in. we wzorze umowy). Informacje dotyczące oferty wariantowej, o której mowa w art. 92 ustawy Pzp: Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Interne Kennung: Część nr 2 – Materiały laboratoryjne Starlab lub równoważne