See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: vrijwillige transparantie vooraf m.b.t. verlenging overeenkomst "software ontwikkeling en beheer domein eerstelijns medewerkers"
Beschreibung: Deze publicatie vrijwillige transparantie vooraf betreft de verlenging met twee jaar van de overeenkomst "SOFTWARE ONTWIKKELING EN BEHEER DOMEIN EERSTELIJNS MEDEWERKERS" met Info Support b.v. ten behoeve van de overgang van uitbesteden naar zelf doen. 1 euro
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
627214-2026 - Result
Netherlands – Software programming and consultancy services – vrijwillige transparantie vooraf m.b.t. verlenging overeenkomst "software ontwikkeling en beheer domein eerstelijns medewerkers"
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72200000 Software programming and consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1