2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa rezonansu magnetycznego wraz z adaptacją pomieszczeń; PN-115/26/DS
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa rezonansu magnetycznego wraz z adaptacją pomieszczeń. Przedmiot zamówienia obejmuje demontaż i utylizację rezonansu magnetycznego będącego w posiadaniu Zamawiającego, zakup i dostawę rezonansu magnetycznego wraz z wyposażeniem oraz wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych związanych z instalacją rezonansu oraz adaptacją i modernizacją pomieszczeń przeznaczonych na ten cel w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowym Instytucie Badawczym. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia / formularz cenowy) oraz Załącznik nr 3 do SWZ (Program Funkcjonalno-Użytkowy).
Interne Kennung: PN-115/26/DS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 45400000 Baufertigstellung, 45215143 Bau von Räumen für Vorfelddiagnostik, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45232460 Sanitäre Anlagen, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 39180000 Labormöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 45331220 Installation von Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa rezonansu magnetycznego wraz z adaptacją pomieszczeń