See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa technicznych środków materiałowych (tśm) do sprzętu wojskowego (SpW)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych do sprzętu wojskowego, z podziałem na 14 części (zadań). zadanie nr 1 - 9 mm pistolet maszynowy PM-84P, PM-98; zadanie nr 2 - 5,56 mm karabinek Beryl-C; MINI Beryl; zadanie nr 3 - 5,56 mm karabinek MSBS GROT; zadanie nr 4 - 9 mm pistolet samopowtarzalny VIS - 100; zadanie nr 5 – 7,62 mm karabin wyborowy BOR (ALEX); zadanie nr 6 – 12,7 mm karabin wyborowy TOR; zadanie nr 7 - 7,62 mm karabin maszynowy UKM; PK; zadanie nr 8 - 12,7 mm wielokalibrowy karabin maszynowy WKM-Bm; zadanie nr 9 - 122 mm samobieżna armatohaubica 2S1 „GOŹDZIK”; zadanie nr 10 - 23 mm armata przeciwlotnicza ZU-23-2; zadanie nr 11 - Lornetka pryzmatyczna 7x45; zadanie nr 12 - Hełm HP-05; zadanie nr 13 - Części do SpW (122 mm samobieżna armatohaubica 2S1 „GOŹDZIK”); zadanie nr 14 - Grzebieniowa podkł. zabez. 01-54 2A31. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, którą Zamawiający przekaże zaproszonym do składania ofert Wykonawcom, którzy spełniają warunki określone w ogłoszeniu. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 4. Termin realizacji zamówienia: - Zamówienie podstawowe winno być zrealizowane w terminie do 90 dni od daty zawarcia umowy, jednak nie później niż do dnia 30.11.2026 r. (w zależności od tego, który z wyżej wymienionych terminów upłynie wcześniej). - Zamówienie opcjonalne ustala się na 75 dni od dnia otrzymania przez Wykonawcę stosownego zawiadomienia wymienionego w § 1 ust. 10 umowy, jednak nie później niż do dnia 30.11.2026 r. (w zależności od tego, który z wyżej wymienionych terminów upłynie wcześniej). 5. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 2 ust. 2 Umowy w terminie realizacji zamówienia podstawowego, nie później jednak niż do 15.09.2026 r. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych. 6. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych w sytuacji, gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung: 352294-2026
Interne Kennung: W/64/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia w oparciu o treść art. 58 ustawy Pzp. 1. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego: 1.1. warunek określony w części 2.1.6 niniejszego ogłoszenia (podstawy wykluczenia), winien spełniać każdy z Wykonawców samodzielnie; 1.2. warunek określony w części w części 5.1.9 (kryteria kwalifikacji, kryterium: Wpis do odpowiedniego rejestru zawodowego) niniejszego ogłoszenia, zostanie spełniony, jeżeli co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia spełnia wymagania dotyczące posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje dostawy, do których realizacji uprawnienia są wymagane; 1.4. Zgodnie z art. 117 ust. 4 PZP Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączą do wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu oświadczenie, z którego wynika, które dostawy wykonają poszczególni Wykonawcy. 2. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (załącznik nr 1 do wniosku), oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia (załącznik nr 2 i 3 do wniosku) oraz oświadczenie dotyczące art. 13 RODO (załącznik nr 4 do wniosku) oraz oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej (załącznik nr 5 do wniosku) składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. 3.Oświadczenia te mają potwierdzać spełnienie warunków udziału w postępowaniu, brak podstaw do wykluczenia w zakresie, w którym każdy z wykonawców wykazuje spełnienie warunków udziału w postępowaniu, brak podstaw wykluczenia. 4. Wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu musi być podpisany w taki sposób, by prawnie zobowiązywał wszystkich wykonawców występujących wspólnie. 5. Wszelka korespondencja oraz rozliczenia dokonywane będą wyłącznie z podmiotem występującym jako reprezentant pozostałych. 6. Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego; do wniosku/oferty należy dołączyć pełnomocnictwo podpisane przez uprawnionych przedstawicieli pozostałych Wykonawców, upoważniające jednego z Wykonawców do reprezentowania pozostałych (oryginał).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35340000 Teile von Feuerwaffen und Munition
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35322200 Selbstfahrende Artillerie, 35322100 Flugabwehrkanonen, 38631000 Ferngläser, 35813000 Militärhelme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa tśm do SpW - 9 mm pistolet maszynowy PM-84P, PM-98 - zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych (tśm) do sprzętu wojskowego (SpW) - 9 mm pistolet maszynowy PM-84P, PM-98. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, którą Zamawiający przekaże zaproszonym do składania ofert Wykonawcom, którzy spełniają warunki określone w ogłoszeniu.
Interne Kennung: W/64/2026 - zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 2 ust. 2 Umowy w terminie realizacji zamówienia podstawowego, nie później jednak niż do 15.09.2026 r. Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, którą Zamawiający przekaże zaproszonym do składania ofert Wykonawcom, którzy spełniają warunki określone w ogłoszeniu.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa tśm do SpW - 5,56 mm karabinek Beryl-C; MINI Beryl - zadanie nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych (tśm) do sprzętu wojskowego (SpW) - 5,56 mm karabinek Beryl-C; MINI Beryl. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, którą Zamawiający przekaże zaproszonym do składania ofert Wykonawcom, którzy spełniają warunki określone w ogłoszeniu.
Interne Kennung: W/64/2026 - zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa tśm do SpW - 5,56 mm karabinek MSBS GROT - zadanie nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych (tśm) do sprzętu wojskowego (SpW) - 5,56 mm karabinek MSBS GROT Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, którą Zamawiający przekaże zaproszonym do składania ofert Wykonawcom, którzy spełniają warunki określone w ogłoszeniu.
Interne Kennung: W/64/2026 - zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa tśm do SpW - 9 mm pistolet samopowtarzalny VIS - 100 - zadanie nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych (tśm) do sprzętu wojskowego (SpW) - 9 mm pistolet samopowtarzalny VIS - 100. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, którą Zamawiający przekaże zaproszonym do składania ofert Wykonawcom, którzy spełniają warunki określone w ogłoszeniu.
Interne Kennung: W/64/2026 - zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa tśm do SpW - 7,62 mm karabin wyborowy BOR (ALEX) - zadanie nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych (tśm) do sprzętu wojskowego (SpW) - 7,62 mm karabin wyborowy BOR (ALEX). Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, którą Zamawiający przekaże zaproszonym do składania ofert Wykonawcom, którzy spełniają warunki określone w ogłoszeniu.
Interne Kennung: W/64/2026 - zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa tśm do SpW - 12,7 mm karabin wyborowy TOR - zadanie nr 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych (tśm) do sprzętu wojskowego (SpW) - 12,7 mm karabin wyborowy TOR. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, którą Zamawiający przekaże zaproszonym do składania ofert Wykonawcom, którzy spełniają warunki określone w ogłoszeniu.
Interne Kennung: W/64/2026 - zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa tśm do SpW - 7,62 mm karabin maszynowy UKM; PK - zadanie nr 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych (tśm) do sprzętu wojskowego (SpW) - 7,62 mm karabin maszynowy UKM; PK. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, którą Zamawiający przekaże zaproszonym do składania ofert Wykonawcom, którzy spełniają warunki określone w ogłoszeniu.
Interne Kennung: W/64/2026 - zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa tśm do SpW - 12,7 mm wielokalibrowy karabin maszynowy WKM-Bm - zadanie nr 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych (tśm) do sprzętu wojskowego (SpW) - 12,7 mm wielokalibrowy karabin maszynowy WKM-Bm. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, którą Zamawiający przekaże zaproszonym do składania ofert Wykonawcom, którzy spełniają warunki określone w ogłoszeniu.
Interne Kennung: W/64/2026 - zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa tśm do SpW - 122 mm samobieżna armatohaubica 2S1 „GOŹDZIK” - zadanie nr 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych (tśm) do sprzętu wojskowego (SpW) - 122 mm samobieżna armatohaubica 2S1 „GOŹDZIK”. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, którą Zamawiający przekaże zaproszonym do składania ofert Wykonawcom, którzy spełniają warunki określone w ogłoszeniu.
Interne Kennung: W/64/2026 - zadanie nr 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35322200 Selbstfahrende Artillerie
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa tśm do SpW - 23 mm armata przeciwlotnicza ZU-23-2 - zadanie nr 10
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych (tśm) do sprzętu wojskowego (SpW) - 23 mm armata przeciwlotnicza ZU-23-2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, którą Zamawiający przekaże zaproszonym do składania ofert Wykonawcom, którzy spełniają warunki określone w ogłoszeniu.
Interne Kennung: W/64/2026 - zadanie nr 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35322100 Flugabwehrkanonen
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa tśm do SpW - Lornetka pryzmatyczna 7x45 - zadanie nr 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych (tśm) do sprzętu wojskowego (SpW) - Lornetka pryzmatyczna 7x45. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, którą Zamawiający przekaże zaproszonym do składania ofert Wykonawcom, którzy spełniają warunki określone w ogłoszeniu.
Interne Kennung: W/64/2026 - zadanie nr 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38631000 Ferngläser
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa tśm do SpW - Hełm HP-05 - zadanie nr 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych (tśm) do sprzętu wojskowego (SpW) - Hełm HP-05. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, którą Zamawiający przekaże zaproszonym do składania ofert Wykonawcom, którzy spełniają warunki określone w ogłoszeniu.
Interne Kennung: W/64/2026 - zadanie nr 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35813000 Militärhelme
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa tśm do SpW - Części do SpW (122 mm samobieżna armatohaubica 2S1 „GOŹDZIK”) - zadanie nr 13
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych (tśm) do sprzętu wojskowego (SpW) - Części do SpW (122 mm samobieżna armatohaubica 2S1 „GOŹDZIK”). Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, którą Zamawiający przekaże zaproszonym do składania ofert Wykonawcom, którzy spełniają warunki określone w ogłoszeniu.
Interne Kennung: W/64/2026 - zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Dostawa tśm do SpW - Grzebieniowa podkł. zabez. 01-54 2A31 - zadanie nr 14
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych (tśm) do sprzętu wojskowego (SpW) - Grzebieniowa podkł. zabez. 01-54 2A31. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, którą Zamawiający przekaże zaproszonym do składania ofert Wykonawcom, którzy spełniają warunki określone w ogłoszeniu.
Interne Kennung: W/64/2026 - zadanie nr 14