2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym
Beschreibung: 1. CZĘŚĆ I – USŁUGI POCZTOWE W OBROCIE KRAJOWYM I ZAGRANICZNYM Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie, obejmujące w szczególności: 1) odbiór od Nadawcy przesyłek pocztowych przeznaczonych do nadania; 2) przyjmowanie, sortowanie, przemieszczanie i doręczanie przesyłek pocztowych adresatom; 3) zwrot do Nadawcy przesyłek niedoręczonych; 4) doręczanie do siedziby Nadawcy przesyłek pocztowych nadanych przez inne podmioty, zwrotów przesyłek, papierowych potwierdzeń odbioru (ZPO), elektronicznych potwierdzeń odbioru (EPO) oraz innych dokumentów związanych z realizacją usług pocztowych. Zamawiający informuje, że podane w załączniku nr 1AA do SWZ szacunkowe dane ilościowe przesyłek pocztowych służą jedynie orientacyjnemu określeniu wielkości przedmiotu zamówienia. Ilości przesyłek pocztowych mogą ulec zmianie (tj. mogą być zwiększone lub zmniejszone) w trakcie realizacji zamówienia w zależności od faktycznych potrzeb Zamawiającego, w ramach ustalonego wynagrodzenia całkowitego brutto określonego na podstawie oferty Wykonawcy. 2. CZĘŚĆ II – USŁUGI KURIERSKIE W OBROCIE KRAJOWYM I ZAGRANICZNYM Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie, w szczególności obejmujących odbiór, przyjmowanie, przemieszczanie, monitorowanie i doręczanie przesyłek kurierskich, a w przypadku braku możliwości doręczenia – ich zwrot do Nadawcy. Zamawiający informuje, że podane w załączniku nr 1BB do SWZ szacunkowe dane ilościowe przesyłek kurierskich służą jedynie orientacyjnemu określeniu wielkości przedmiotu zamówienia. Ilości przesyłek kurierskich mogą ulec zmianie (tj. mogą być zwiększone lub zmniejszone) w trakcie realizacji zamówienia w zależności od faktycznych potrzeb Zamawiającego, w ramach ustalonego wynagrodzenia całkowitego brutto określonego na podstawie oferty Wykonawcy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64120000 Kurierdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I – USŁUGI POCZTOWE W OBROCIE KRAJOWYM I ZAGRANICZNYM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie, obejmujące w szczególności: 1) odbiór od Nadawcy przesyłek pocztowych przeznaczonych do nadania; 2) przyjmowanie, sortowanie, przemieszczanie i doręczanie przesyłek pocztowych adresatom; 3) zwrot do Nadawcy przesyłek niedoręczonych; 4) doręczanie do siedziby Nadawcy przesyłek pocztowych nadanych przez inne podmioty, zwrotów przesyłek, papierowych potwierdzeń odbioru (ZPO), elektronicznych potwierdzeń odbioru (EPO) oraz innych dokumentów związanych z realizacją usług pocztowych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64113000 Paketpostdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II – USŁUGI KURIERSKIE W OBROCIE KRAJOWYM I ZAGRANICZNYM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie, w szczególności obejmujących odbiór, przyjmowanie, przemieszczanie, monitorowanie i doręczanie przesyłek kurierskich, a w przypadku braku możliwości doręczenia – ich zwrot do Nadawcy.
Haupteinstufung (cpv): 64120000 Kurierdienste
627243-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64112000 Postal services related to letters
Additional classification (cpv): 64120000 Courier services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 64113000 Postal services related to parcels
Options:
Description of the options: Nie dotyczy.
Lot: LOT-0002
Main classification (cpv): 64120000 Courier services