2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków czystości dla Działu Żywienia USK Nr 1 w Lublinie
Beschreibung: Dostawa środków czystości dla Działu Żywienia USK Nr 1 w Lublinie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Środek nabłyszczający do płukania naczyń w zmywarkach przemysłowych Płyn do czyszczenia i odtłuszczania przypalonych powierzchni Proszek do szorowania zawierający aktywny tlen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Tabletki myjące do pieca konwekcyjno-parowego RATIONAL Tabletki pielęgnujące do odkamieniania generatora pary do pieców konwekcyjno-parowych RATIONAL Self Cooking Center Tabletki myjące do pieca konwekcyjno – parowego RETIGO Środek do usuwania kamienia w piecu konwekcyjno-parowym RETIGO
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39220000 Kitchen equipment, household and domestic items and catering supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2