Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Wert
Geschätzter Wert ohne MwSt.: 25 000 000,00 DKK
Allgemeine Informationen
Zusätzliche Informationen: Ansøgninger accepteres på dansk, engelsk, norsk og svensk. Tilbud skal afgives på dansk. Der henvises til udbudsmaterialet for en beskrivelse af tilbudsprocessen. Eventuelle spørgsmål stilles til e-mailadressen anført i udbudsmaterialet, Bestemmelser om udbud og ansøgning, afsnit 4. Spørgsmål og svar vil blive gjort tilgængelige på internetadressen anført i 5.1.11.
Rechtsgrundlage: