See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup dwóch koparko-ładowarek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych koparko-ładowarek rok produkcji 2026 w ilości 2 szt., zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 464650-2026
Interne Kennung: DPZP/271/568/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43260000 Löffelbagger, Bagger und Schaufellader sowie Bergbaumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa 1 szt. koparko-ładowarki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 1 jest dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki, rok produkcji 2026 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: DPZP/271/568/2026 cz. 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa 1 szt. koparko-ładowarki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 2 jest dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki, rok produkcji 2026 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: DPZP/271/568/2026 cz. 2