2. Verfahren
Verfahren
Titel: Collectief Drenthe - Elektriciteit en Aardgas 2028 t/m 2030 met optiejaren 2031 t/m 2034
Beschreibung: Betreft de levering van duurzame Elektriciteit en Aardgas aan het Collectief Drenthe voor de leveringsjaren 2028 t/m 2030 met optiejaren 2031 t/m 2034. De levering omvat ca. 53 GWh Elektriciteit/jaar en ca. 53 GWh Aardgas/jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0000