See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, installatie en onderhoud van wasmachines en droogkasten voor Endoscopie met verbruiksmaterialen
Beschreibung: Deze opdracht omvat de levering, installatie, indienststelling, initiële validatie, opleiding en het onderhoud van toestellen in de nieuwe endoscopie-unit van het Heilig Hart Ziekenhuis Lier. Het betreft 4 wasmachines, 4 droogkasten zonder interne compressor, een optie voor de levering van 1 bijkomende droogkast (met of zonder interne compressor), en bijhorende verbruiksmaterialen. De vereiste capaciteit bedraagt 67 wasbeurten per dag voor alle endoscopen, op basis van 5 werkdagen per week. De toestellen dienen geleverd en geïnstalleerd te worden op de 2e verdieping van de nieuwe afdeling. Daarnaast dient ook in het onderhoud voorzien te worden tijdens de levensduur van de toestellen om deze goed te laten werken. Het onderhoudscontract dient te worden aangeboden voor de totale levensduur van de toestellen. In eerste instantie dient het contract te worden aangeboden voor 10 jaar, maar moet verlengd kunnen worden voor de totale levensduur van de toestellen.
Interne Kennung: PPP0ZV-311/6148/2026-048
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-048_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De technische vereisten voor de verbruiksgoederen zijn verder gedefinieerd in de bijlage C: technische specificaties)