2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie powiatu lubańskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będzie świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie powiatu lubańskiego. Przewidywana data rozpoczęcia świadczenia usługi 01.07.2026 roku. Zamówienie będzie realizowane w przypadku otrzymania dofinansowania.
Interne Kennung: IZP.272.2.2025
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie powiatu lubańskiego