2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie configureerbaar no-code platform voor proces- en klantondersteuning
Beschreibung: Als onderdeel van de voorbereiding voor een mogelijke (Europese) aanbesteding voor een configureerbaar no-code platform voor proces- en klantondersteuning, wil de gemeente Breda marktpartijen gericht laten meedenken over de manier waarop een toekomstige aanbesteding voor een configureerbaar no-code platform het beste kan worden vormgegeven. De consultatie is compact en adviserend van aard: geen leveranciersselectie, geen volledige productspecificatie, maar input voor scope, contractvorm, fasering, beheer en toekomstige uitbreidbaarheid qua inhoud en aantallen gebruikers. Met deze marktconsultatie wil de gemeente Breda marktkennis ophalen voordat de definitieve aanbestedingsstrategie en opdrachtscope worden vastgesteld. De uitkomsten kunnen worden gebruikt voor het aanscherpen van de scope, de keuze voor procedure en contractvorm, de raming, risico's, minimumeisen en gunningscriteria.
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Marktconsultatie
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1