2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leku koniecznego do realizacji programu lekowego b.70 (leczenie chorób siatkówki)
Beschreibung: Dostawa zgodnie z zapisami załącznika nr 2 do SWZ - formularza asortymentowo - cenowego
Interne Kennung: DZP/PN/90/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający w oparciu o art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp skrócił termin składania ofert. Ogłoszenie o profilu nabywcy zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. Zamawiający w dniu zamieścił Ogłoszenie o profilu nabywcy oraz Wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert na własnej stronie internetowej w zakładce Profil Nabywcy.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Do oferty Wykonawca załącza: 1) Formularz ofertowy - załącznik nr 1 do SWZ; 2) Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ; 3) Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) - załącznik nr 3 do SWZ; 4) Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/3014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 - załącznik nr 5 do SWZ; 5) Oświadczenie Wykonawcy, że zaoferowane produkty lecznicze są dopuszczone do obrotu zgodnie z ustawą Prawo farmaceutyczne (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 686) wraz z zobowiązaniem się Wykonawcy do okazania dokumentu pozwolenia na wyraźne żądanie Zamawiającego załącznik nr 9 do SWZ; 6) Oświadczenie Wykonawcy, że zaoferowany produkt posiada kartę charakterystyki produktu leczniczego potwierdzającą wymogi określone przez Zamawiającego w przypadku, jeśli preparat jest zarejestrowany jako lek, a ponadto, że Wykonawca jest gotowy w każdej chwili na żądanie Zamawiającego potwierdzić to poprzez przesłanie odpowiedniej dokumentacji - załącznik nr 9 do SWZ; 7) Oświadczenie Wykonawcy o obecności leku na liście leków refundowanych w części B – załącznik nr 9 do SWZ 8) Oświadczenie Wykonawcy, że cena brutto leku nie przekracza wartości limitu finansowania brutto określonego na liście leków refundowanych w dniu otwarcia ofert – załącznik nr 9 do SWZ; 9) Pełnomocnictwo w przypadku, gdy uprawnienie do podpisania oferty nie wynika z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej. Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania wraz z określeniem jego zakresu sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001