627327-2026 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Niepołomice - Urząd Miasta i Gmina Niepołomice oraz jednostek organizacyjnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Niepołomice - Urząd Miasta i Gmina Niepołomice oraz jednostek organizacyjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Niepołomice - Urząd Miasta i Gmina Niepołomice oraz jednostek organizacyjnych. Przedmiot zamówienia podzielony został na 3 następujące części: 1) Część nr 1: Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Myślenice wraz z jej jednostkami” w zakresie: • Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności oraz posiadania mienia, • ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, • ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk. 2) Część nr 2: Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Myślenice wraz z jej jednostkami w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych • Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, • Ubezpieczenie autocasco, • Ubezpieczenie assistance, • Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażera. 3) Część nr 3: Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Myślenice wraz z jej jednostkami” w zakresie ubezpieczeń Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) • Ubezpieczenie NNW członków ochotniczych straży pożarnych (wariant I), • Ubezpieczenie NNW ochotniczych straży pożarnych (wariant II), • Ubezpieczenie NNW Sołtysów/Inkasentów, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części poufnej tzn. w Załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych niezależnie na każdą część. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub wszystkie części zamówienia.
Interne KennungZP.271.24.2026/KDB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: „Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Niepołomice - Urząd Miasta i Gmina Niepołomice oraz jednostek organizacyjnych”
BeschreibungŚwiadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Myślenice wraz z jej jednostkami” w zakresie: • Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności oraz posiadania mienia, • ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, • ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia - Specyfikacji Istotnych Warunków zamówienia wraz z załącznikami.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2: Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Myślenice wraz z jej jednostkami w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych
BeschreibungŚwiadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Myślenice wraz z jej jednostkami w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych: • Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, • Ubezpieczenie autocasco, • Ubezpieczenie assistance, • Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażera. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia - Specyfikacji Istotnych Warunków zamówienia wraz z załącznikami.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3: Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Myślenice wraz z jej jednostkami” w zakresie ubezpieczeń Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW)
BeschreibungŚwiadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Myślenice wraz z jej jednostkami” w zakresie ubezpieczeń Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW): • Ubezpieczenie NNW członków ochotniczych straży pożarnych (wariant I), • Ubezpieczenie NNW ochotniczych straży pożarnych (wariant II), • Ubezpieczenie NNW Sołtysów/Inkasentów, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia - Specyfikacji Istotnych Warunków zamówienia wraz z załącznikami.
Interne KennungCzęść 3