627387-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Biztosítási szolgáltatás nyújtása (légijármű) 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Biztosítási szolgáltatás nyújtása (légijármű) 2026
Beschreibung: Biztosítási szolgáltatás nyújtása (légi jármű)
Interne Kennung: EKR001636712026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Biztosítási szolgáltatás nyújtása: 1. 9 db légi gépjármű (helikopter) géptest - beleértve a benne rögzített egészségügyi berendezéseket és eszközöket - biztosítása (hullall risk) 2. 9 db légi gépjármű (helikopter) vonatkozásában légiközlekedési tevékenységet folytatók felelősség biztosítása (Combined SingleLimit, Third Party and Passenger Liability) 3. Légi személyzet élet-és balesetbiztosítása (crew accident) A hatályos szerződés értéke (biztosítás éves díja): 763 250 EUR
Interne Kennung: EKR001636712026/1