627396-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten – MONITORING TEPLOT budov C1, B1, O1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMONITORING TEPLOT budov C1, B1, O1
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou práce pro realizaci – doplnění stávajícího monitoringu teplot, vlhkosti a jiných stavových veličin pro budovy C1, B1 a O1 a pomocné práce s tím související vč. NN napájení ústředen v areálu FN u sv. Anny v Brně – Pekařská 53. Součástí jsou kabelové rozvody pro konektivitu IP ústředen. Dodavatel musí nabídnout a realizovat systém kompletní a plně funkční včetně uvedení do provozu a všech potřebných zkoušek, měření a revizí. Práce budou prováděny na základě projektové dokumentace zpracované firmou TR Instruments spol. s r.o. IČO 15530779. Systém musí být plně kompatibilní se stávajícím systémem, jelikož se jedná o prosté rozšíření stávajícího systému s centrální správou areálu nemocnice. Přesná specifikace díla a jeho jednotlivých částí je uvedena v příloze č. 1 smlouvy, výkaz výměr a v příloze ZD, projektové dokumentaci.
Interne Kennung82/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38126300 Oberflächen-Geräte zur Messung von Temperatur oder Feuchtigkeit, 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 30237475 Elektrische Sensoren, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237475 Elektrische Sensoren, 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 38126300 Oberflächen-Geräte zur Messung von Temperatur oder Feuchtigkeit, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung