See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zapewnienie bezpieczeństwa i zabezpieczenie terenu chronionego, mienia i osób na nim przebywających
Beschreibung: Wchodząca w zakres przedmiotu zamówienia usługa zapewnienia bezpieczeństwa terenu chronionego, mienia i osób na nim przebywających polega m.in. na całodobowym działaniu mającym na celu zapewnienie bezpieczeństwa życia, zdrowia i nietykalności osobistej oraz działaniu zapobiegającym przestępstwom i wykroczeniom przeciwko mieniu, a także przeciwdziałaniu powstania szkody wynikającej z tych zdarzeń oraz niedopuszczeniu do wstępu osób nieuprawnionych na teren chroniony, na zasadach określonych w Ustawie o ochronie osób i mienia.
Interne Kennung: WZ/V/45/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający udziela zamówienia zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79700000 Dienstleistungen von Detekteien und Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001