See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transporto priemonių greičio valdiklių Klaipėdos miesto gatvėse techninės priežiūros paslaugos.
Beschreibung: Transporto priemonių greičio valdiklių Klaipėdos miesto gatvėse techninės priežiūros paslaugos. Išsamesnė perkamų paslaugų informacija ir reikalavimai pateikiami techninėje specifikacijoje (derybų sąlygų aprašo 2 priedas). Šis pirkimas į dalis neskaidomas, todėl tiekėjas turi pateikti pasiūlymą visai pirkimo apimčiai bendrai.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50344100 Reparatur und Wartung von fotografischen Geräten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Sutartis laikoma sudaryta ir įsigalioja (pirma) nuo Sutarties pasirašymo dienos (antrosios Šalies pasirašymo dieną) ir (antra) ne anksčiau kaip nuo 2026-11-01.