627410-2026 - Wettbewerb
Polen – Beseitigung von biologischen Abfällen – Zbieranie i utylizacja martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie z podziałem na 9 części – nr postępowania 176/26
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZbieranie i utylizacja martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie z podziałem na 9 części – nr postępowania 176/26
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Zbieranie i utylizacja martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie z podziałem na 9 części – nr postępowania 176/26. 1. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia znajduje się w części IV SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. 2. W przypadku wskazania w opisie przedmiotu zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkt lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. W przypadku odniesienia się w opisie przedmiotu zamówienia do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 9 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca ma prawo złożyć tylko jedną ofertę na daną część zamówienia: Część 1: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Gostynin – Płock. Część 2: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Ciechanów. Część 3: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Grodzisk Mazowiecki. Część 4: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Ostrołęka. Część 5: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Wołomin – Nowy Dwór Mazowiecki. Część 6: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Węgrów - Siedlce. Część 7: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Radom. Część 8: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Otwock - Piaseczno. Część 9: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Garwolin. 4. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP do wartości 177 070,91 zł netto, w tym: - Część 1 - 31 865,63 zł netto - Część 2 - 15 256,88 zł netto - Część 3 - 36 462,00 zł netto - Część 4 - 5 562,00 zł netto - Część 5 - 21 962,18 zł netto - Część 6 - 13 793,76 zł netto - Część 7 - 27 222,90 zł netto - Część 8 - 19 154,91 zł netto - Część 9 - 5 790,65 zł netto 5. Zamawiający stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez zamawiającego poniżej czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1465). Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia: - zbieranie i utylizacja martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie. 6. Wykonawca zobowiązany jest posiadać Polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC) za szkody wyrządzone podczas realizacji umowy w przedmiocie umowy oraz osobom trzecim na cały okres obowiązywania umowy i na sumę gwarancyjną nie niższą niż kwota 200 000,00 zł. Wymagania dot. polisy opisane w Rozdziale IV części I SWZ. 7. Termin realizacji zamówienia 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. 8. Wykonawca, którego oferta została wybrana w zakresie zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5% ceny całkowitej podanej w ofercie. Wymagania dot. zabezpieczenia należytego wykonania umowy opisane są w Rozdziale XX Części I SWZ. 9. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy P.z.p. 10. Zgodnie z art. 257 p.z.p., Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524300 Beseitigung von biologischen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Gostynin – Płock.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Część 1: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Gostynin – Płock.
Interne Kennung176/26 część 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Ciechanów.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Część 2: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Ciechanów.
Interne Kennung176/26 część 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Grodzisk Mazowiecki.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Część 3: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Grodzisk Mazowiecki.
Interne Kennung176/26 część 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Ostrołęka.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Część 4: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Ostrołęka.
Interne Kennung176/26 część 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Wołomin – Nowy Dwór Mazowiecki.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Część 5: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Wołomin – Nowy Dwór Mazowiecki.
Interne Kennung176/26 część 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Węgrów - Siedlce.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Część 6: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Węgrów - Siedlce.
Interne Kennung176/26 część 6
LosLOT-0007
TitelCzęść 7: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Radom.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Część 7: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Radom.
Interne Kennung176/26 część 7
LosLOT-0008
TitelCzęść 8: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Otwock - Piaseczno.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Część 8: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Otwock - Piaseczno.
Interne Kennung176/26 część 8
LosLOT-0009
TitelCzęść 9: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Garwolin.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Część 9: Wykonanie usługi zbierania i utylizacji martwych zwierząt z pasa dróg wojewódzkich administrowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie na terenie Rejonu Drogowego Garwolin.
Interne Kennung176/26 część 9