2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zbieranie, transport i zagospodarowanie zmieszanych i zbieranych selektywnie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Dobrcz i punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych w okresie od dnia 1 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będzie : 1) odbiór i transport oraz zagospodarowanie w Instalacjach komunalnych odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Dobrcz, na których powstają odpady komunalne z częstotliwością określoną w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Dobrcz, 2) zaopatrzenie właścicieli nieruchomości w pojemniki na odpady niesegregowane (zmieszane, do których zalicza się również popioły z palenisk domowych) i selektywne oraz wyposażenie nieruchomości w worki na odpady selektywnie zbierane (metale i tworzywa sztuczne oraz papier, szkło ) według poszczególnych frakcji dla właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Dobrcz. Wydzierżawienie pojemników będzie obejmowało cały okres wykonywania zamówienia, 3) prowadzenie sprawozdawczości zgodnie z obowiązującymi przepisami, 4) zagospodarowanie odpadów z zachowaniem wskaźników odzysku lub unieszkodliwiania zebranych odpadów komunalnych, zgodnie z ustawą o odpadach oraz ustawy ucpg w zakresie odebranych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Dobrcz, 5) przekazywanie zgodnie z art. 9ea ustawa ucpg oraz zagospodarowanie odebranych z PSZOK selektywnie zebranych odpadów komunalnych w instalacji odzysku i unieszkodliwiania odpadów, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w art. 20 ust. 2 ustawy o odpadach, 6) wydzierżawienie i wyposażenie na cały okres realizacji zamówienia PSZOK w pojemniki służące do gromadzenia odpadów komunalnych selektywnie zbierane według poszczególnych frakcji, 7) zaopatrzenie w pojemniki do zbiórki zużytych baterii i akumulatorów zbieranych w nw. punktach ( po jednym pojemniku na punkt ) oraz odbiór i zagospodarowanie tych odpadów, 8) zaopatrzenie w pojemniki na przeterminowane leki aptek i punktów aptecznych ( po jednym pojemniku na aptekę i punkt apteczny ) oraz odbiór i zagospodarowanie tych odpadów, 9) odbiór i transport oraz zagospodarowanie odpadów zebranych w PSZOK, 10) wyposażenie PSZOK w kontenery i pojemniki.
Interne Kennung: BIS.271.1UE.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001