See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Applicatie Fincent schuldhulpverlening
Beschreibung: Opdrachtgever is op grond van de Wet gemeentelijke schuldhulpverlening (Wgs) als gemeente verantwoordelijk voor de Schuldhulpvelening. In 2023 is de wet gewijzigd. Gemeenten hebben een bredere verantwoordelijkheid gekregen om gedragsverandering te bewerkstelligen en daarmee recidive te voorkomen door gelijk bij de hulpvraag, financiële begeleiding en flankerende hulpverlening in te zetten. Daarnaast moeten gemeenten de elementen uit het landelijke plan “Basisdienstverlening Schuldhulpverlening” invoeren. Voor de uitvoering van de financiële begeleiding heeft de Opdrachtgever behoefte aan een applicatie die de Opdrachtgever ondersteunt bij de begeleiding tot het gewenste resultaat is behaald. De begeleiding moet middels leerdoelen inzichtelijk zijn, de voortgang moet gemeten kunnen worden, de status van de acties en de contactmomenten moeten in het digitale klantdossier beschikbaar en te bewerken zijn voor de inwoner en de hulpverlener(s). De applicatie ondersteunt op een noodzakelijke manier het bieden van financiële begeleiding. De applicatie versnelt het schuldhulpverleningsproces. Door middel van de applicatie biedt de Opdrachtgever (de basis)dienstverlening voor schuldhulpverlening. Opdrachtgever voldoet hiermee aan de Wet gemeentelijke schuldhulpverlening. Opdrachtgever voldoet daar op dit moment niet volledig aan. De Opdrachtgever heeft op dit moment een klantportaal en een hulpverlenersportaal. De portalen moeten geïntegreerd worden in de applicatie zodat er gewerkt kan worden met alle betrokkenen vanuit één klantdossier gedurende het gehele traject. Alleen op die manier kan de wettelijke verplichte schuldhulpverlening geboden worden.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0000