See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych (jednorazówka anestezjologiczna) dla Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa wyrobów medycznych (jednorazówka anestezjologiczna) dla Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o.o.- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1- sprzęt do intubacji
Beschreibung: sprzęt do intubacji- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2- drenaż klatki piersiowej
Beschreibung: drenaż klatki piersiowej- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3- zestaw do kaniulacji żył centralnych
Beschreibung: zestaw do kaniulacji żył centralnych- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4- rurka tracheostomijna
Beschreibung: rurka tracheostomijna- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5- przewody tlenowe łączniki
Beschreibung: przewody tlenowe łączniki- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6- materiały hemostatyczne
Beschreibung: materiały hemostatyczne- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7- cewniki w systemie zamkniętym, rurki intubacyjne i prowadnice
Beschreibung: cewniki w systemie zamkniętym, rurki intubacyjne i prowadnice- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8- układy oddechowe
Beschreibung: układy oddechowe- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9- maski krtaniowe
Beschreibung: maski krtaniowe- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10- sprzęt do znieczulenia przewodowego
Beschreibung: sprzęt do znieczulenia przewodowego- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11- zestaw do tracheostomii przezskórnej
Beschreibung: zestaw do tracheostomii przezskórnej- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12- płyny kompatybilne z aparatem typu Prismaflex do zabiegów ciągłej terapii nerkozastępczej (CRRT)
Beschreibung: płyny kompatybilne z aparatem typu Prismaflex do zabiegów ciągłej terapii nerkozastępczej (CRRT)- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13- mankiety ciśnieniowe
Beschreibung: mankiety ciśnieniowe- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14- jednorazowe łopatki i rękojeści do laryngoskopów
Beschreibung: jednorazowe łopatki i rękojeści do laryngoskopów - zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15- sprzęt do znieczulenia przewodowego 2
Beschreibung: sprzęt do znieczulenia przewodowego 2- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16- cewniki do samocewnikowania, środki do pielęgnacji cewników
Beschreibung: cewniki do samocewnikowania, środki do pielęgnacji cewników - zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17- opaska miękka do rurek tracheostomijnych
Beschreibung: opaska miękka do rurek tracheostomijnych- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18- akcesoria do rurek intubacyjnych
Beschreibung: akcesoria do rurek intubacyjnych- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19- zestaw do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego
Beschreibung: zestaw do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20- zestaw do przezskórnej tracheotomii typu UniPerc
Beschreibung: zestaw do przezskórnej tracheotomii typu UniPerc- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21- opatrunki do żył obwodowych
Beschreibung: opatrunki do żył obwodowych- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22- wkłady do automatycznego wstrzykiwacza kontrastu 1
Beschreibung: wkłady do automatycznego wstrzykiwacza kontrastu 1- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23- wkłady do automatycznego wstrzykiwacza kontrastu 2
Beschreibung: wkłady do automatycznego wstrzykiwacza kontrastu 2- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24- zestaw do podawania środka kontrastowego
Beschreibung: zestaw do podawania środka kontrastowego- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25- bronchofiberokopy jednorazowe
Beschreibung: bronchofiberoskopy jednorazowe- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26- filtry oddechowe
Beschreibung: filtry oddechowe- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27- zestaw do pomiaru rzutu serca PiCCO
Beschreibung: zestaw do pomiaru rzutu serca PiCCO- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28- akcesoria anestezjologiczne 1
Beschreibung: akcesoria anestezjologiczne 1- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29- akcesoria do monitorowania
Beschreibung: akcesoria do monitorowania- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30- akcesoria anestezjologiczne 2
Beschreibung: akcesoria anestezjologiczne 2- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 2
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31- akcesoria do nebulizacji
Beschreibung: akcesoria do nebulizacji- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32- akcesoria anestezjologiczne 3
Beschreibung: akcesoria anestezjologiczne 3- zgodnie z zapisami załącznika nr 1 do SWZ- Pakiet 32
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1- sprzęt do intubacji
Options:
Description of the options: nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4- rurka tracheostomijna
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8- układy oddechowe
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9- maski krtaniowe
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Lot: LOT-0012
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13- mankiety ciśnieniowe
Lot: LOT-0014
Lot: LOT-0015
Lot: LOT-0016
Lot: LOT-0017
Lot: LOT-0018
Lot: LOT-0019
Lot: LOT-0020
Lot: LOT-0021
Lot: LOT-0022
Lot: LOT-0023
Lot: LOT-0024
Lot: LOT-0025
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet 26- filtry oddechowe
Lot: LOT-0027
Lot: LOT-0028
Lot: LOT-0029
Lot: LOT-0030
Lot: LOT-0031
Lot: LOT-0032