627445-2026 - Wettbewerb
Finnland – Immobiliendienste – KESKEYTETTY Talvikunnossapito Kemin seurakunta
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KESKEYTETTY Talvikunnossapito Kemin seurakunta
Beschreibung: Talvikunnossapito Kemin seurakunta. Tarjouspyyntö, työohjelma ja kohteet sekä hintalomake löytyvät Kemin seurakunnan kotisivuilta www.keminseurakunta.fi
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-056670-LOT-0001