2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Złotów do wykonania latach 2026/2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz. U. z 2025r. poz. 567) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony ppoż., pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarka szkółkarska, nasiennictwo i selekcja oraz gospodarka łąkowo-rolna i łowiecka do wykonania na terenie Nadleśnictwa Złotów w latach 2026 i 2027.
Interne Kennung: SA.272.2.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet (część) I – leśnictwa: Wierzchołek, Łączyń
Beschreibung: Usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony ppoż., pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Złotów w latach 2026/2027. Teren leśnictwa Wierzchołek, Łączyń
Interne Kennung: Pakiet I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający będzie uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część oferty ("Opcja"). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez wykonawcę w którejkolwiek pozycji kosztorysu ofertowego. Poziom % prawa opcji zostanie określony w ogłoszeniu o zamówieniu oraz SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet (część) II – leśnictwa: Potok, Witrogoszcz
Beschreibung: Usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony ppoż., pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Złotów w latach 2026/2027. Teren leśnictw Potok, Witrogoszcz
Interne Kennung: Pakiet II
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet (część) III – leśnictwa: Rudna, Kujan, Łobzonka
Beschreibung: Usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony ppoż., pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Złotów w latach 2026/2027. Teren leśnictw Rudna, Kujan, Łobzonka.
Interne Kennung: Pakiet III
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet (część) IV – leśnictwa: Augustowo, Wąsosz, gospodarka szkółkarska z nasiennictwem, gospodarka łowiecka, gospodarka łąkowo-rolna
Beschreibung: Usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony ppoż., pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarka szkółkarska z nasiennictwem, gospodarka łowiecka, gospodarka łąkowo-rolna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Złotów w latach 2026/2027. Teren leśnictw Augustowo, Wąsosz, teren szkółki leśnej oraz OHZ Nadleśnictwa Złotów
Interne Kennung: Pakiet IV
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet (część) V – leśnictwa: Plecemin, Paruszka, Leśnik
Beschreibung: Usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony ppoż., pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Złotów w latach 2026/2027. Teren leśnictw Plecemin, Paruszka, Leśnik
Interne Kennung: Pakiet V