2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie najmu urządzeń na potrzeby realizacji kopii zapasowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa w formie najmu zestawu urządzeń składającego się z 1 sztuki serwera fizycznego wyposażonego w lokalne zasoby dyskowe, pełniące funkcję repozytorium kopii zapasowych w lokalizacji podstawowej oraz 1 sztuki dedykowanego urządzenia klasy deduplikacyjnej przeznaczone do długoterminowego przechowywania kopii zapasowych w lokalizacji zapasowej na okres 44 miesięcy, zgodnie ze specyfikacją wskazaną w pkt 3 oraz 4 OPZ. Usługa wdrożenia zgodnie ze specyfikacją wskazaną w pkt 6 OPZ. Usługa Wsparcia Serwisowego w całym okresie najmu [44 miesiące] zgodnie ze specyfikacją wskazaną w pkt 5 OPZ. 2. Szczegóły dotyczące opisu przedmiotu zamówienia, zwanego w dalszej części dokumentacji OPZ oraz sposób jego realizacji zawarte są w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PZP/2026/16/WNP-002800
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72253200 Systemunterstützung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001