2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków, środków o charakterze dietetycznym przeznaczenia medycznego, wyrobów medycznych farmaceutycznych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup leków, środków o charakterze dietetycznym przeznaczenia medycznego, wyrobów medycznych do apteki szpitalnej SWPZZPOZ w Radomiu. 2. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamówienie zostało podzielone na 18 części (zadań). 2.1. Części nie mogą być dzielone przez Wykonawców, oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w zadaniu częściowym zostaną odrzucone. 2.2. Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do wszystkich części zamówienia. 2.3. Zamawiający nie określa maksymalnej liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 3.1. Załącznik Nr 1 Zadania od 1 do 18 - (Formularz cenowy) 3.2. Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie Nr 1
Beschreibung: Leki, dietetyczne środki spożywcze przeznaczenia medycznego, wyroby medyczne
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie Nr 3
Beschreibung: Leki
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie Nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie Nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie Nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie Nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie Nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie Nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie Nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie Nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie Nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie Nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie Nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie Nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie Nr 17
Beschreibung: Leki, środki o charakterze dietetycznym przeznaczenia medycznego, wyroby medyczne
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie Nr 18
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie Nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie Nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie Nr 3
Description: Leki
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie Nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie Nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie Nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie Nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie Nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie Nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie Nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie Nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie Nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie Nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie Nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Zadanie Nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie Nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie Nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Zadanie Nr 18