2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT Hardware 2027-2031
Beschreibung: De aanbesteding heeft tot doel om met drie partijen raamovereenkomsten te sluiten voor de levering van werkplek gerelateerde ICT-hardware en de levering van servicecontracten en levering van smartphones, inclusief de mogelijkheid tot het afnemen van bijbehorende dienstverlening.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen, 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Title: ICT Hardware 2027-2031
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 32250000 Mobile telephones, 50312000 Maintenance and repair of computer equipment, 72222300 Information technology services
5. Lot
Lot: LOT-0000