627482-2025 - Ergebnis
Polen – Bettwäsche – DDostawę pościeli, kocy i poduszek do kwater internatowych oraz internatów numer referencyjny DZP-OL.2610.174.2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDDostawę pościeli, kocy i poduszek do kwater internatowych oraz internatów numer referencyjny DZP-OL.2610.174.2025
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pościeli, kocy i poduszek do kwater internatowych oraz internatów. Postępowanie jest podzielone na 8 części: Część 1: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Nowej Dębie Część 2: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Białej Podlaskiej Część 3: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Przemyślu Część 4: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Nisku Część 5: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Lublinie Część 6: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Chełmie Część 7: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Radomiu Część 8: Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Dęblinie Zamawiający wezwie Wykonawców, których oferty zostały najwyżej ocenione w każdej z części, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, następujących podmiotowych środków dowodowych, aktualnych na dzień ich złożenia, potwierdzających brak podstaw wykluczenia: 1) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) Informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy dotyczącej braku prawomocnego orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 3) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1689 z późn. zm.), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę w zakresie danej części albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 4 do SWZ; 4) Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3-6 ustawy oraz 109 ust. 1 pkt 4 i pkt 5 ustawy oraz oświadczeniu dotyczącym przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 2022/576 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – załącznik nr 8 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung295013-2025
Interne KennungDZP-OL.2610.134.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa pościeli, kocy i poduszek w Nowej Dębie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa pościeli, kocy i poduszek w Nowej Dębie Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungDZP-OL.2610.174.2025 cz. 1
LosLOT-0002
TitelDostawa pościeli, kocy i poduszek w Białej Podlaskiej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pościeli, kocy i poduszek w Białej Podlaskiej. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungDZP-OL.2610.174.2025 cz. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39512000 Bettwäsche, 39512000 Bettwäsche
LosLOT-0003
TitelDostawa pościeli, kocy i poduszek w Przemyślu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pościeli, kocy i poduszek w Przemyślu Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungDZP-OL.2610.174.2025 cz. 3
LosLOT-0004
TitelDostawa pościeli, kocy i poduszek w Nisku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pościeli, kocy i poduszek w Nisku Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungDZP-OL.2610.174.2025 cz. 4
LosLOT-0005
TitelDostawa pościeli, kocy i poduszek w Lublinie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pościeli, kocy i poduszek w Lublinie Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungDZP-OL.2610.174.2025 cz. 5
LosLOT-0006
TitelDostawa pościeli, kocy i poduszek w Chełmie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pościeli, kocy i poduszek w Chełmie. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungDZP-OL.2610.174.2025 cz. 6
LosLOT-0007
TitelDostawa pościeli, kocy i poduszek w Radomiu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pościeli, kocy i poduszek w Radomiu. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungDZP-OL.2610.174.2025 cz. 7
LosLOT-0008
TitelDostawa pościeli, kocy i poduszek w Dęblinie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pościeli kocy i poduszek w Dęblinie. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungDZP-OL.2610.174.2025 cz. 8