See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hostingopdracht Kaleidos
Beschreibung: Deze opdracht betreft een flexibele en schaalbare oplossing voor de hosting van websites en webapplicaties. Dit houdt in: 1. het ter beschikking stellen van servercapaciteit 2. het ter beschikking stellen van opslagcapaciteit 3. het ter beschikking stellen van netwerkcomponenten 4. het ter beschikking stellen van toegang vanaf en tot het internet Naast de gevraagde diensten worden ook volgende ondersteunende diensten voorzien: 1. incident- en probleembeheer 2. wijzigingsbeheer 3. het rapporteren en het bewaken als ‘data verwerker’ van de verplichtingen opgelegd door de Verordening Gegevens Verwerking en de bepalingen van dit bestek hierover, en 4. het maken van voorstellen voor verbetering waar nodig, het deelnemen aan het overleg met de functionele toepassingsverantwoordelijke en het opmaken van de technische werkplannen wanneer beslist wordt de serveropstelling te wijzigen. 5. Ondersteuning op basis van profielen . Deze opdracht is niet ingedeeld in percelen wegens het belang dat alle prestaties worden uitgevoerd door één opdrachtnemer.
Interne Kennung: DKBUZA-HK24-29
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72400000 Internetdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DKBUZA-HK24-29 - 1
Beschreibung: Hostingopdracht Kaleidos
Interne Kennung: 1